Rodzaje Męskich Jeansów

Admin 10 Views 0 comments
Advertisement

Rodzaje Męskich Jeansów


Niebieskie jeansy to ikona amerykańskiej mody od wczesnych lat 70., kiedy krytycy mody przedstawili specjalną nagrodę producentom denim Levi i Straussowi, a więc Peter McNeil i Vicki Karaminas w swojej książce "Męski Moda Reader". Bardziej niż zwykłe ubrania, ponieważ mężczyźni mogą połączyć markowe dżinsy z karierą i wysokiej klasy odzież sportową. Dżinsy męskie są w wielu stylach i dopasowaniach, w tym chudej, prostej nodze, sportowej i zrelaksowanej.

Wykończenia

Zdaniem McNeil i Karaminas, kiedy wynaleziono je w 1873 roku, dżinsy męskie były oferowane w dwóch rodzajach tkanin: zwykłego białego i niebieskiego denimu. Dzięki dzisiejszej technologii dżinsy męskie są dostępne w wielu wariantach i wykończeniach. Od ciemnego surowego denimu do starych lekkich denimów prefabrykowane dżinsy można poddać wybielaniu, kwarcowym lub kamiennym blastom, aby uzyskać odpowiedni wygląd. Dodatkowo, tkanina znaleziona w denim premium może być wyblakły, zniszczona i podkreślona w niektórych obszarach, aby uzyskać edgier wygląd. Zdobienia, takie jak nity, haftki i hafty pomagają również podkreślić różne style.

Rurki

Zgrabnie dopasowany mężczyzna jean zazwyczaj przytuluje cielęta, gdy spoczywa w dół do kostki. Styl ten stał się popularny przez rockzystów, takich jak Mick Jagger w latach osiemdziesiątych, i najlepiej pasuje do mężczyzn o smukłej konstrukcji. Współczesne wersje tego jeana są wydłużone w obszarze krokowym, aby zapewnić trochę więcej ruchu, a niektóre mają dłuższą długość nogi, tak że dżinsy wokół okolicy kostki.

Krótkie nogi i buty do cięcia butów

Nie wszystkie smukłe dżinsy stożka w kostce. Dżinsy rozruchowe i prostoliniowe przytulają miejsce do siedzenia, ale oferują nieco więcej miejsca na nogi niż skinny jean. Jean w prostych nogach jest klasycznym wycięciem, które ma wpaść prosto z udo do kostki. Dla bardziej wymyślnego jean, niektórzy mężczyźni decydują się na cięcie butów, które lekko sięgają po udo, z lekkim dnie dzwonu.

Oba te dżinsy pochodzą z wielu odmian mycia i wykończenia, od ostrego, ciemnego spodka po wyblakły rustykalny jean. Ciemniejsze, więcej stylów spodni można nosić z kurtką, krawatem i blazerem na zwykły dzień roboczy.

Athletic Fit

Jeans sportowy jest hybrydowy pomiędzy dżinsami rozruchowymi i rozluźnionymi. Ten majtek jest zaprojektowany z myślą o wygodzie z luźnym siedzeniem, przy jednoczesnym zachowaniu niektórych konturów jeanka rozruchowego. Oferowany przez wielu współczesnych producentów dżinsów sportowy pas jest przeznaczony dla mężczyzn z muskularnymi konstrukcjami, ponieważ pozwala na więcej ruchu niż jeanek do cięcia butów, pomagając nogi wyglądać szczuplejsze i dłuższe niż zrelaksowany.

Zrelaksowany Fit

Przybywające na co dzień wygodne, noszone dżinsy są luźne w miejscach siedziska, kroku i nogi. Są przeznaczone dla mężczyzn, którzy preferują bardziej przestronne jean do ograniczonego dopasowania mocnych chustych dżinsów. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu, odprężające dopasowanie może być bardziej komfortowe w przypadku przerw w pracy. Jedyne zastrzeżenie nie polega na wyborze pary z zbyt dużą ilością przestrzeni, ponieważ dżinsy o zbyt dużym rozmiarze mogą czasem wyglądać na niechlujne.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.