Rodzaje Wróżbiarstwa

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Rodzaje Wróżbiarstwa


Ludzie zawsze pragnęli wiedzieć, co ma dla nich przyszłość, a dzięki metodom opuszczania fortuny, które zawierają telepatię, duchy lub zdarzenia niebiańskie, niektóre przewidywania zostały stworzone, a inne nie. Niektóre z bardziej popularnych sposobów opowiadania losów obejmują odczyty kart tarota, runy, czytanie palm, liście herbaty i horoskopy; Renomowany wróżbarz może ci pomóc i poradzi sobie z kwestiami życia, niezależnie od zastosowanej metody.

Tarot Karty i Runy

Odczyty kart tarota mogą odpowiadać na proste lub skomplikowane pytania. Odpowiedzi pochodzą z interpretacji obrazów wizualnych na kartach tarota; Jednakże, aby interpretować obrazy, musisz poznać ich podstawowe znaczenie. Każdy talię ma 78 kart, podzielonych między kartki główne i nieznaczne. Zwykle dwie osoby biorą udział w czytaniu; Kto pyta, a drugi, który wystawia karty i interpretuje czytanie. Cartomancy, które mają wróżenie za pomocą regularnych kart do gry, działają na tej samej zasadzie. Każda z 52 kart, garniturów, pestek, a nawet joker ma znaczenie w rozproszeniu. Podobnie, runy polegają na rozproszeniu, co ujawnia przyszły wynik. Płytki z drewna, gliny lub kamienia z rune są oznaczone skryptem alfabetycznym o nazwie "futhark". Każda z 24 płytek ma własny symbol i znaczenie, a każda rozproszenie ma inny wgląd.

Planety, Gwiazdy i Liczby

Astrologia to badanie ruchów i pozycji planet w korelacji z zachowaniami na Ziemi. Poprzez badanie astrologii uważa się, że można przewidzieć zdarzenia ziemskie, a także ludzkie cechy osobowościowe oparte na niebiańskich zdarzeniach mających wpływ na słońce, księżyc i planety. Twój horoskop pochodzi z wykresu astrologicznego, który jest tworzony z dniem, czasem i miejscem urodzenia. Astrologer studiuje Twój wykres w celu określenia wzorców i czynników tworzących swoją osobowość i odkrywania informacji o swojej przyszłości. W podobny sposób numerologia używa twojej daty urodzenia i nazwiska do obliczenia liczb, które mają wpływ na twoje życie. Każda litera w Twoim imieniu pokrywa się z liczbą. Dodając wszystkie liczby i zmniejszając je do jednej cyfry, możesz potwierdzić osobowość, talenty i odkryć ścieżkę życia.

Liście Dłoni i Herbaty

Nauka uzdolnień obejmuje badanie linii, takich jak życie, serce i nagłówek na ręce, ujawnienie osobowości i cech charakteru. Ogólnie rzecz biorąc, linia na nie dominującej dłoni ujawnia cechy i przeznaczenie postaci, podczas gdy Twoja dominująca ręka, którą piszesz, ujawnia drogę, którą podróżowałeś. Tasseografia lub sztuka czytania liści herbaty lub kawa, jest formą wróżenia, która zwykle jest przekazywana między pokoleniami i różnymi kulturami. Przeszukiwane liście herbaty lub kawa, które pozostają w filiżance po spożyciu napoju, są badane przez widzów w poszukiwaniu kształtów i symboli, które reprezentują przyszłe wydarzenia.

Komunikowanie się z duchami

Płyta Ouija, raz zapowiadana jako nieszkodliwa gra, jest teraz uważana za potężne narzędzie wróżbii, które może uwalniać negatywne duchy. Dwie osoby lekko położy palce na wskaźniku przypominającym odwrócone serce. Gdy pytanie jest zadawane, wskaźnik przypuszczalnie porusza się nieumyślnie przez duchy, które odpowiadają na pisownie lub przechodzą przez litery "tak" lub "nie" na pokładzie. Podobnie jak w przypadku kart Ouija, automatyczne pisanie jest narzędziem służącym do komunikacji z duchami. Proces obejmuje narzędzie do pisania i papier. Kiedy pytanie zostanie zadane, ręka porusza się nieumyślnie, pisze informacje za pośrednictwem telepatii lub gdy jest kierowany przewodnik duchowy lub duchowy.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.