Roman Castration Techniques

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Roman Castration Techniques


Romani eunuchowie mogli być odpowiednikami nowoczesnych transseksualistów - ale z większą akceptacją w społeczeństwie rzymskim. Praktyka kastracji była wspólna i faktycznie poprawiła perspektywy kariery dla osób zainteresowanych pracą w służbie cywilnej.

Wczesna technika

Techniki kastracji rzymskiej można by opisać - w najlepszym razie - jako surowe. Obserwatorzy azjatyckiej bogini Cybele cieszyli się kastracją publicznie. "Gdy nastrój zabrał ich, wyprodukował kawałek złamanej ceramiki, wyciął z nich narządy płciowe i rzucił przez okno niespodziewanego rzymskiego gospodarstwa domowego", zauważa Peter James i Nick Thorpe w swojej książce "Ancient Inventions".

Bardziej zaawansowana metoda

James i Thorpe opisują również pracę bardziej zaawansowanego narzędzia kastracji rzymskiej. Dwie ramiona, oryginalnie zamykane i zamykane nakrętką, tworzyły owalny pierścień wraz z ząbkowanymi zębami dwóch dłuższych ramion. Penis był trzymany w nienaruszonym stanie przez wbicie przez owalny, a zęby odsunęły skórę między moszną a ciałem.

Konotacja religijna

Znaleziono rzymskie figurki z brązu, które sięgają 100-200 r., Przedstawiając azjatycką boginię lub kapłankę dumnie trzymającą narzędzia kastratowe. Narzędzia obejmowały zaciski do strangulacji jąder.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.