Samochody, które mogą przyczepić namiot do włazu

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Samochody, które mogą przyczepić namiot do włazu


Poznaj wspaniałe tereny na zewnątrz z pojazdem sportowym lub przyczepą minivan. Przyczepiając się do włazu, te namioty zapewniają wszechstronny dostęp do samochodu bez opuszczania namiotu. Niektóre firmy oferują ten dodatek jako dodatek do samochodu, a przyczepy kempingowe zapewniają namioty dla większości pojazdów z tylnymi drzwiczkami.

Nissan

Linia pojazdów użytkowych i przejazdów Nissana obejmuje szeroki asortyment akcesoriów. Akcesoria obejmują zaczep do przyczep, który będzie przyczepiony do luków następujących pojazdów Nissan: Rogue, Murano, Xterra, Pathfinder, Aramada i Quest. Dodatki dla namiotu są dostępne na stronie internetowej Nissan USA, a od marca 2011 r. Zestaw akcesoriów namiotowych wynosi 252 USD i obejmuje namiot stóp o wymiarach 10 x 10 stóp, z baldachimem 6 x 6 stóp i zewnętrznym padaczką, dzięki czemu kempingi są suche na mokrej nawierzchni pogoda. Założenie namiotu można również zamienić w samodzielne schronienie.

Honda

Honda oferuje akcesoria do mocowania namiotów na cztery modele: Element, Odyssey, CR-V i Pilot. Od marca 2011 r. Sprzęcie namiotu hatchbacka wynosi 382 USD. Pakiet ten obejmuje 10-do-10 stóp namiotu z 6-do-6 stóp baldachimu deszczowego, a także posiada 7 stóp przestrzeni od ziemi do sufitu, a także uchwyt latarni i poddasze zębate do dodatkowych przechowywania. Namiot obejmuje również świetliki do dodatkowej wentylacji oraz logo Honda, które jest worek do przechowywania i przenoszenia. Ten schron może być również odłączony, jako jednorodzony namiot.

Sportz przez Napier

Sportz firmy Napier oferuje akcesoria do mocowania namiotów do pojazdów użytkowych, minivanów i ciężarówek. Od marca 2011 r. Oprzyrządowanie namiotu typu hatchback mieści się w przedziale od zaledwie 250 USD do około 330 USD. Witryna Sportz by Napier zawiera podręcznik wielkości, pokazujący kompatybilność rozmiaru namiotu dla różnych marek i modeli samochodów hatchback. Każdy model namiotu przeznaczony jest do całkowitego zamknięcia tylnej przestrzeni ładunkowej SUV lub minivana. Wszystkie namioty są w stanie zdejmować i używać jako samodzielne. Namioty wyposażone są również w torbę transportową i magazynową.

CampRight

CampRight SUV namioty są tworzone w celu dopasowania do każdego pojazdu z tylnymi lukami drzwi. Z "aligatora zaciskowa tuleja", która zawiera wyściełane strony pianki do uszczelnienia w przymocowanej ścianie do pojazdu, namiot ma 15 x 8 stóp szerokości i ponad 7 stóp wzrostu. Dodane funkcje namiotu obejmują okno siatki i pokrywy drzwi, aby uniknąć drobnych owadów. Namiot CampRight może być odłączony od pojazdu podczas opuszczania kempingu na wycieczki i może służyć jako jednostka samodzielna. Od marca 2011 r. Ten namiot kosztuje zaledwie 300 USD.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.