Średnia Pensja Skycap

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Średnia Pensja Skycap


Skycaps to portierzy, którzy pracują dla linii lotniczych lub firm oferujących linie lotnicze i oferują usługi krawędziowe, takie jak zameldowanie bagażowe. Wiele linii lotniczych świadczy usługi skycap bezpłatnie swoim klientom, choć niektóre opłaty za bagaż wynosi od 2 USD lub więcej. Tradycyjnie, skycapy zarabiają znaczną część swoich zarobków na podstawie minimalnego wynagrodzenia płaskiego i wskazówek dla klientów. Chociaż co godzinę płacą za skycaps jest niski, mogą zarobić bardzo dobre wynagrodzenie, gdy są zawarte wskazówki.

Wynagrodzenie i porady

W zależności od linii lotniczych lub wykonawcy linii lotniczych skycap może pracować na bardzo niską stawkę podstawową, na przykład 2 USD za godzinę. Jednakże skycapy pracujące przy niskich zarobkach godzinowych mogą więcej niż zarobić na zarobione pieniądze. Zgodnie ze stroną internetową Avjobs, skycanie na zajęty metropolitarny port lotniczy może zarobić od 70 do 100,000 dolarów rocznie wynagrodzenia i wskazówek. Najczęściej zarabiające skycaps mogą zarabiać do 300 dolarów dziennie w poradach.

Straight Salary Skycaps

Opłaty za bagaż dla skamieniałych usług skycapowych, np. 2 USD za bagaż do zameldowania bagażowego, mają tendencję do zmniejszania skycapów, które mogą zarobić. Linie lotnicze naliczające opłatę za bagaż dla skrajnych usług skycap zwykle wymagają, aby ich skycaps lub skycapie wynajęte przez kontrahentów były płacone co najmniej płacy minimalnej. Biuro Statystyki Pracy klasyfikuje skycaps jako "bagażnik i boisko". Pracownicy ci zarabiali średniorocznie od maja 2013 r. 23.660 dolarów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.