Stoły do ​​ponownego układania stołów barowych

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Stoły do ​​ponownego układania stołów barowych


Noszona na zużycie, tkanina na stołku barowym często zużywa się na długo przed jego ramką przestaje funkcjonować. Zamiast rzucać stolikiem, oddychaj nowym życiem w mebelku, pokrywając go świeżym materiałem. Proces nie tylko jest prosty, oszczędza Cię z kosztów związanych z nowymi stołkami i pozwala na personalizację. Zwróć uwagę, aby zakrywać kwadratowe narożniki, aby zachować tkaninę przed zgnieceniem.

Rzeczy, których potrzebujesz

Śrubokręt

Pojemnik

Rozszywacz

Nożyk tnący

2- do 3-calowej pianki

Znacznik

Nóż narzędziowy

Klej do drewna

Tkanina tapicerska

Szpilki

Nożyczki

Zszywki tapicerskie

Zszywacz

Instrukcje

Obróć stolik kwadratowy i zdejmij śruby, aby poluzować poduszkę z ramy. Zebrać wkręty w małym pojemniku do późniejszego wykorzystania.

Umieść stół do dołu do dołu. Użyj urządzenia do usuwania zszywek, aby usunąć zszywki trzymające istniejącą tkaninę z tyłu fotela. Podnieś tkaninę i odłóż ją na bok. Sprawdź również wyściółkę piankową i zdejmij ją nożem tnącym, jeśli jest zużyta.

Wyśrodkuj poduszkę skierowaną do dołu na piankę o dużej gęstości, o grubości 2- do 3 cali. Zarysuj krawędź kwadratowego fotelika na piance markerem, zachowując linie tak proste, jak to możliwe. Wytnij wzdłuż linii nożem narzędziowym. Przed opuszczeniem pianki nałożyć nakładkę na poduszkę. Naciskaj lekko piankę, przyklejając się do kleju i zostaw go na czas określony w kierunkach etykiet.

Rozłożyć nową tkaninę tapicerską na stół i obniżyć wzór tkaniny nad nim. Włóż szpilki wokół krawędzi starej tkaniny, aby trzymać ją w miejscu, podczas gdy obrysujesz krawędź. Dołącz okolicę 1 cala tkaniny, aby uzyskać więcej miejsca do pracy, zanim wyciąć nożyczkami.

Połóż wycięty materiał i skieruj go do środka. Pociągnij tkaninę wzdłuż krawędzi fotelika i odsuń ją do środka. Umieść ten rząd zszywek w celu zabezpieczenia tej krawędzi tkaniny do ramy.

Pociągnij tkaninę po przeciwnej stronie siedzenia, bliżej ciebie i rozciągnij ją napięta do środka. Włóż zszywkę w środku tkaniny, aby utrzymać ją na swoim miejscu. Otwórz siedzenie z prawej strony i sprawdź, czy nie ma zagnieceń przed wznowieniem. Jeśli tak, zdejmij zszywkę i pociągnij taśmę naprężoną. Włóż rząd zszywek, aby zabezpieczyć tkaninę do dolnego środka siedzenia. Powtarzaj proces wzdłuż pozostałych dwóch krawędzi fotela, ale z każdej strony rogów pozostaw 2 do 3 cale materiału.

Złóż dodatkową tkaninę po każdej stronie naroża, tworząc płaski trójkąt. Wyrównaj tkaninę tak, aby fałd był schludny przed zszyciem. Powtórz proces z odwrotną stroną.

Umieść tapicerowany kwadratowy siedzisko na ramie i wkręć wkręty w otwory.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.