Style i typy patio

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Style i typy patio


Brukarze tarasowe różnią się w zależności od materiału i wzoru. Materiały do ​​terakoty tarasowej to rzadkie i naturalne kamienie do produktów fabrycznych, a także znajomość cegieł do unikatowości elementów blokujących.

Materiały Pokrycia Patio

Brukarze tarasowe zazwyczaj należą do dwóch kategorii materiałów: kamienia naturalnego i wyprodukowanych. Rodzaje naturalnych kamiennych pavers obejmują trawertyn i łupek. Materiały wyłożone żaluzją obejmują cegłę gliniastą i beton. Brukarze kamienia naturalnego są znacznie droższe niż wytwarzane brukarze.

Patio Pionowe wzory

Podczas gdy naturalne kamieniarze pochodzą z kamieniołomu w kształcie asymetrycznym, wytworzone chodniki pojawiają się w idealnie ukształtowanych kwadratach i blokach. Oprócz cegieł i prostokątnych kostek brukowanych produkowane są równorzędne kształty i wzory blokujące.

Rodzaje instalacji patrolacyjnych

Patio, które doświadczają ciężkiego ruchu pieszego lub maszynowego, wymagają innej konstrukcji niż patia używana wyłącznie do lekkiego ruchu pieszego. Podczas gdy patio z ciężkimi ruchami wymaga grubych warstw podłoża żwiru i piasku, patia świetlna może być umieszczona na poziomie warstwy piasku lub bezpośrednio na ziemi. Grubość podstawy patio wyznacza odporność na wyginanie i pękanie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.