Sylwestrową wyprawę w Ohio

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Sylwestrową wyprawę w Ohio


Sześć największych miast w Ohio to Columbus, Cleveland, Cincinnati, Toledo, Akron i Dayton. Między nimi ludzie kupujący wypad na Sylwestra muszą znaleźć coś, co pasuje do ich budżetów i upodobań. Niezależnie od tego, czy jesteś samotna, para czy rodzina z dziećmi, Ohio proponuje coś, co złamie rutyny na "pierwszą noc".

Syngiel

Najwyższej klasy klub Landerhaven w Cleveland robi coroczną sylwestrową kolację, cena za 135 USD (w 2011 roku), z muzyką na żywo, parkowanie samochodu, taniec, szampan i otwarty bar, a także śniadanie w formie bufetu. Jeśli jesteś w Cincinnati, sprawdź Den Pirate's, bar z motywem papugi-głowy. Ten pasek ma pojemność 400 osób i przyciąga osoby od lat 21 do 50; Piwo jest 4 dolary. Poważni tancerze powinni sprawdzić Sylwetkę Tańca Klubu Tańca w klubie Soda.

Pary

Pary, które chcą odpocząć przed strajkami zegara 12, mogą trafić do klubu komediowego Cleveland's Improv, z końcem o godzinie 22:00 i pozostawić czas na kolejną imprezę. Po udoskonaleń, spadek Sarava firmy Sergio, klub samba, który otwiera się o 22:00 i pokrywa 20 USD, dzwoni w Nowym Roku z łacińskim rytmem. Para związana z Cincinnati bez dzieci mogłaby się bawić w bar-bar-bar na Placu Fontanny. Para, która jest zmęczona tylko piciem i ubrać może chcieć udać się do Toledo na coś innego: Walleye Madness w Port Clinton. O północy gigantyczny walleye (ryba) spada, a kulinarne oferty obejmują kanapki Walleye, pop-rogal Walleye, a nawet wino Walleye. Większe mroczne pary mogłyby cieszyć się coroczną Orkiestrą Filharmonii Dayton na Sylwestra. Ceny biletów wahają się od 13 do 65 dolarów, począwszy od 2011 r., A uczestnicy otrzymują bezpłatną lampkę szampana w przerwie.

Rodziny

Para niebędąca do picia i rodziny powinny zapoznać się z Sylwestrem w Cleveland Botanical Garden i nadal mieć czas, aby dzieci do łóżka. O godzinie 10.00 koncert kończy się o godz. 17.00. W Toledo w Sylwestra wcześnie wcześnie rano, kropla piwa w południe kończy się dużą ilością soku owocowego, w Zoo w Toledo.

Miasta-sponsorowane Roamers

Za niską, płaską opłatę za uczestnictwo można wziąć udział w wielu wydarzeniach podczas śródmiejskich uroczystości "First Night", sponsorowanych przez Columbus i Akron. Te przyjazne dzieciom zajęcia obejmują dziesiątki występów na żywo i zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Dayton sponsoruje bez alkoholu celebruje fajerwerki i łyżwiarstwo w Riverscape Metro Park każdego roku bez opłaty za wstęp, choć lodowisko proponuje 5 dolarów, w tym wypożyczalnia łyżew (na rok 2011).


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.