Symbole i znaczenie sił powietrznych

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Symbole i znaczenie sił powietrznych


Symbol Stanów Zjednoczonych Sił Powietrznych (USAF) stał się podobny do wielu innych logo - reprezentacji jej marki na świat. Symbol USAF został starannie zaprojektowany, aby reprezentować historię Sił Powietrznych oraz obietnicę przyszłości oddziału sił zbrojnych. Każdy element symbolu został zaprojektowany z myślą o podstawowych elementach USAF. Symbol ma ścisłe wytyczne dotyczące publikacji i praw autorskich w celu ochrony jego integralności.

Historia Symbolu

Szef Sztabu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych ogłosił symbol w roku 2004 oficjalnym symbolem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Proces ten rozpoczął się jednak pod koniec lat dziewięćdziesiątych, kiedy kierownictwo wyższe określiło potrzebę. Czuli, że ten symbol pozostanie więcej lotników, zachęcać ludzi do zaciągania się i pomagania w zrozumieniu branży. Firma zajmująca się marką w sektorze prywatnym została zatrudniona do badania i projektowania symbolu. Firma przeprowadziła wywiady z członkami USAF i mieszkańców dużych miast, aby dowiedzieć się, co oddział wojskowy ma dla ludzi. Elegancki nowy symbol wzorowany na symbolach wyrastał z skrzydła "Arnold" Hap. Stylizowane skrzydła są teraźniejsze, ale wskazują na dumną historię Sił Powietrznych. Symbol może przyjmować dwie różne formy, zależnie od tego, jak chcesz to zobaczyć: medal of valor w służbie lub godło wolności naszego narodu, orła.

Sekcja górna Znaczenie

Górna połowa symbolu składa się z sześciu sekcji tworzących kształt skrzydeł. Mają one reprezentować siłę zaciągniętych mężczyzn i kobiet. Skrzydła są pod ostrym kątem, aby zwrócić uwagę na siłę i szybkość sił powietrznych. Sześć sekcji składających się na skrzydła stanowią reprezentatywne cechy "wyższej przestrzeni powietrznej i kosmicznej", szybkiego globalnego wojskowego, precyzyjnego zaangażowania, globalnego ataku, wyższości informacji i szybkiego wsparcia w walce ".

Dolna część znaczenia

Trzy diamenty, kula i gwiazdy tworzą dolną część symbolu Air Force. Trzy diamenty reprezentują podstawowe walory "integralności pierwszej, usługi przed sobą i doskonałości we wszystkich naszych działaniach". Sfera to kula ziemska reprezentująca USAF odpowiedzialność za zapewnienie wolności tego kraju poprzez "Globalną czujność, zasięg i siłę". Sfera wskazuje również na odpowiedzialność Air Force, jeśli chodzi o szybkie reagowanie na kryzysy na całym świecie. Pusta część wokół sfery i diamentów tworzy kształt gwiazdy, który ma wiele znaczeń. Gwiazda jest symbolem przestrzeni jako wysokiej podstawy narodowego powietrza i przestrzeni kosmicznej. Pięć punktów gwiazdy stanowi pięć elementów składowych "Siły całkowitej i rodziny - siłownia, cywile i gwardia". W końcu gwiazda oznacza korpus oficerski, który ma kluczowe znaczenie dla przywództwa.

Informacje o znakach towarowych

Znak towarowy został zarejestrowany w 2003 roku. Wszelkie komercyjne użycie symbolu, nieodpłatnie, musi być zatwierdzone przez amerykańskie siły powietrzne. Logo zawiera zestaw wskazówek dotyczących stylu. Na przykład symbol często pojawia się pod napisem "US Air Force" poniżej, ale nie jest to wymagane; Jeśli słowa są zawarte, mogą one znajdować się bezpośrednio pod symbolem, nigdy powyżej. Poprawną czcionką dla symbolu USAF jest Berthold Akzidenz Grotesk pogrubiony przedłużony. Symbol ten jest używany w kolorze niebieskim (Pantone 287), czarnym, szarym (Pantone Cool Grey 7), chromowanym srebrnym (Pantone Silver 877c), wersjach chromowo-niebieskich i białych.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.