80 pokoleń

Advertisement
Prawny

Kim są pozwani w spokojnym temacie?

Ciche działanie w tytule to pozew, w którym sąd ustali prawną własność określonej działki na podstawie przedstawionych dowodów. Powód w sprawie jest osobą, która zamierza ustanowić wyraźny tytuł i własność. Oskarżeni są tymi, których interesy w mieni...Read more »

Admin 01-15 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabijać roztocza z orchidei

Pomimo ich reputacji bycia wybrednymi divami świata roślinnego, storczyki, członkowie rodziny roślin Orchidaceae są na ogół łatwe w uprawie i bezkompromisowe. Mogą jednak przyciągnąć kilka szkodników, w tym różne roztocza pająków i gatunki fałszywe r...Read more »

Admin 01-16 0 Views 0 Comments

Podróżować

Katedry w Nowym Jorku

Wszystkie Kościoły nie są sobie równe. Jedną z nich może być prosta ściana zbudowana w ciągu zaledwie kilku dni, czy też skomplikowane i pracowite przedsięwzięcie, takie jak katedra w Kolonii w Niemczech, która trwała prawie 650 lat. Kościoły są budo...Read more »

Admin 01-23 2 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Mini projektor DIY

Ludzie zafascynowani ruchem gwiazd i ciał niebieskich od pokoleń. Współczesne planetaria prezentują demonstracje edukacyjne, które powtarzają ten ruch. Ci, którzy nie mieszkają w pobliżu planetarium mogą zbudować swój własny projektor mini-star. Mini...Read more »

Admin 01-23 1 Views 0 Comments

Moda, Styl & Personal Care

Domowy odzieży

Każda rodzina posiada co najmniej jeden domowy środek zaradczy z pokolenia na pokolenie. Od czosnku do roli do octu dla włosów odskakiwanych, domowe środki zaradcze wykorzystują wspólne składniki znalezione w domu. To samo dotyczy tajemnicy bielszych...Read more »

Admin 01-24 3 Views 0 Comments