Astrofizyczne wynagrodzenie

Advertisement
Finanse osobiste

Wynagrodzenie geodezyjne

Geodetyzm decydują o kształcie i rozmiarze Ziemi, badając jej powierzchnię. Używają też tej nauki, która jest ściśle związana z astronomią, dla określania konkretnych punktów na powierzchni Ziemi. Dziś geodeciści korzystają z GPS do znajdowania punkt...Read more »

Admin 09-15 1 Views 0 Comments

Biznes

Wynagrodzenie Piercing Artist

Praca jako artysta przekłuwający w Stanach Zjednoczonych nie zapewnia wysokiego wynagrodzenia, z wynagrodzeniem zwykle nie przekraczającym 50 000 dolarów, nawet dla najlepszych artystów. Mimo to, przekłuwacze, podobnie jak inni pracownicy wyglądu oso...Read more »

Admin 01-01 3 Views 0 Comments

Biznes

Wynagrodzenie dla księgowego Banku

Księgowi są znawcy w praktyce i zasad rachunkowości dla banków i instytucji finansowych. Zgodnie z US Bureau of Labor Statistics (BLS) możliwości zatrudnienia dla księgowych powinny wzrosnąć o 22 procent w latach 2008 i 2018. Przewidywana stopa wzros...Read more »

Admin 01-03 0 Views 0 Comments

Biznes

Średnia Wynagrodzenie Inżynierii

Inżynier wykorzystuje matematykę i naukę do rozwiązywania problemów technicznych. Inżynierowie rozwijają sposób, w jaki coś jest lub funkcjonuje. Często aplikacje są przeznaczone dla produktów komercyjnych. Przykłady obejmują takie produkty jak kompu...Read more »

Admin 01-07 1 Views 0 Comments

Biznes

Przeciętne wynagrodzenie optyków

Optycy pomagają klientom wybrać okulary i soczewki kontaktowe, na receptę napisaną przez okulistów lub okulistów. Używają różnych instrumentów, aby zmierzyć oczy klienta. Zazwyczaj odbywają szkolenie z akredytowanego dwuletniego programu lub praktyko...Read more »

Admin 01-14 0 Views 0 Comments

Biznes

Wynagrodzenie urzędnika celnego

US Customs stały się częścią Urzędu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w wyniku reorganizacji urzędu federalnego po 9/11 w kwestiach bezpieczeństwa. Departament jest obecnie amerykańską służbą celną i ochroną granic (CBP), a jej oficerowie nazywają się "ofi...Read more »

Admin 01-17 1 Views 0 Comments