bateria kuchenna moen

Advertisement
Dom i ogród

Jak wziąć baterię Moen 7650?

Kranik serii Moen z serii 7650 to jedna bateria kuchenna z dźwignią. Może być mnóstwo problemów z bateriami, które wymagają ich rozłączenia. Moen 7650 nie różni się od większości baterii, jeśli chodzi o demontaż. Wymaga odpowiednich narzędzi i trochę...Read more »

Admin 10-07 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Kraniki kuchenne

Im więcej wiesz o beczkach w kuchni, tym bardziej będziesz gotowy, jeśli kiedykolwiek rozwiążesz problemy. Dowiedz się więcej o kranach kuchennych z pomocą licencjonowanego hydraulika w tej bezpłatnej serii wideo. Listing 1-10 z 10 filmów Jak zamocow...Read more »

Admin 02-10 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak działają baterie Moen

Baterie Moen są jednym z najbardziej popularnych marek baterii stosowanych obecnie w Ameryce. Baterie te obejmują szeroki zakres zastosowań w domu. W łazience, kabinie prysznicowej i wannie lub kuchni każda bateria jest zaprojektowana w podobny sposó...Read more »

Admin 07-08 10 Views 0 Comments

Dom i ogród

Naprawa kranów Moen Tub

Naprawa kranów w łazience wymaga niewiele wiedzy fachowej. Przeciętny właściciel domu wykona to zadanie w ciągu godziny. Najczęstszą naprawą jest wymiana wkładu wewnątrz kranu. To poprawia wycieki i problemy z kontrolą temperatury wody. Jeśli kurek m...Read more »

Admin 06-15 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć kasetę moen 1225

Wiele kraników Moen z pojedynczą rączką wykorzystuje kasetę 1225 do przekierowywania wody przez kran. Gdy zaczniesz przeciekać przez wylewkę, gdy kran jest wyłączony, konieczna jest wymiana wkładu. Najtrudniejszą częścią wymiany Moen jest usunięcie w...Read more »

Admin 11-07 0 Views 0 Comments