co zrobic z resztek polaru

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak zrobić polaru na dzianiny

Czapki z dzianiny mogą być wystarczająco ciepłe, aby spuścić, ale przyjdź zimą, zimne powietrze może przenikać między ściegi i chłód czoło i uszy. Możesz rozwiązać ten problem w mniej niż godzinę, dodając podszewkę z fleece do wnętrza kapelusza. Flee...Read more »

Admin 01-10 1 Views 0 Comments

Zwierzęta domowe

Jak zrobić koziego koce

Kiedy kóz traci włosy lub właśnie przeszedł operację, utrzymanie ich w ciepło jest priorytetem. Kozim kocem rzuconym nad głową kozła i przymocowanym pod brzuchem utrzymuje kozło w cieple, pozostawiając jednocześnie do ruchu. Prawidłowo zabezpieczony...Read more »

Admin 04-18 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić parę kapci

Kiedy jest zimno na zewnątrz, miło jest wsunąć się w wygodną parę kapci. Utwórz własną parę ze starego swetra, aby uzyskać dodatkową przytulność. Zaprojektowane do użytku wewnątrz pomieszczeń, zapewniają utrzymanie stóp w cieple. Rzeczy, których potr...Read more »

Admin 09-22 12 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak Zrobić Lalkę Rag

Jak Zrobić Lalkę Rag. Ta prosta szmaciana lalka może być zrobiona po południu i jest świetnym projektem dla początkujących twórców lalek. Użyj tkaniny złomowej lub niedrogich resztek tkanin do budowy lalki. Rzeczy, których potrzebujesz guziki Lalki I...Read more »

Admin 10-29 12 Views 0 Comments