g shock jak wylaczyc budzik

Advertisement
Elektronika

Jak wyłączyć GPS

Globalne systemy pozycjonowania lub GPS stały się standardową technologią dla obywateli średniej i wyższej. Są bardzo przydatne, jeśli chodzi o lokalizowanie sklepów lub domów i wskazówki. Systemy GPS są również wykorzystywane przez organy ścigania w...Read more »

Admin 07-19 6 Views 0 Comments

Elektronika

Jak wyłączyć Vizio Overscan

Firma Vizio nie reklamuje ani nie radzi sobie jasno z instrukcją użytkownika, jak wyłączyć funkcję overscan na swoich telewizorach. Użytkownicy innych marek telewizyjnych mogą nie wiedzieć, jak to zrobić, ale ta opcja jest ukryta pod ustawieniami pro...Read more »

Admin 04-15 0 Views 0 Comments

Samochody

Jak wyłączyć światła dzienne

Światła dzienne lub DRL są elementami zabezpieczającymi, które według danych statystycznych powodują, że jazda jest bezpieczniejsza. Zwiększają widoczność, zwłaszcza podczas zmierzchu i świtu. Istnieją negatywy w stosowaniu DRL. Jednym z oczywistych...Read more »

Admin 05-29 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak wyłączyć Laptop Touchpad

Na komputerach przenośnych firmy Dell wyłączenie touchpada jest tak proste, jak pobieranie oprogramowania z witryny i postępowanie zgodnie z odpowiednim kreatorem. Dowiedz się, jak wyłączyć klawiatury touchpada na komputerach przenośnych innych produ...Read more »

Admin 11-09 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak wyłączyć lupy

Jeśli masz kłopoty z wyświetlaniem małych rozmiarów, system Windows może zaszkodzić trudnościom wzroku z programem Lupa, który może powiększyć część ekranu lub wszystko to jest jak szkło powiększające. Można go nawet ustawić, aby uruchomić za każdym...Read more »

Admin 01-10 0 Views 0 Comments