Galaktyka z wycinkow z gazet

Advertisement
Internet

Jak zrobić gazetę w tle

Tło gazety może stanowić atrakcyjny dodatek do prezentacji, witryny lub bloga. Możesz pobrać darmowe szablony i szablony w gazetach z sieci, ale możesz także tworzyć własne, skanując papier gazetowy lub przez tworzenie grafiki z gazetą za pomocą paki...Read more »

Admin 05-26 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak drukować gazetę

Dostosuj tkaninę do bieżących wydarzeń, aby wydrukować gazetę. Wycinki prasowe lub pełne panele gazetowe pasujące do Twojego skanera mogą być użyte do dekoracji zwykłej tkaniny przy użyciu transferów żelaznych. Postępując zgodnie z odpowiednimi proce...Read more »

Admin 08-04 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak decoupage z gazetą

Decoupowanie z gazetą jest łatwe i przyjemne. Słowo decoupage pochodzi od francuskiego słowa "decouper", co oznacza "wycięcie". Po prostu, decoupage polega na klejeniu wycinków papieru na powierzchnię. Możesz decoupage prawie każdą pow...Read more »

Admin 12-30 0 Views 0 Comments

Praca i praca

Jak zrobić gazetę

Gazeta jest wierszem typu, który pozwala czytelnikom wiedzieć, który pisarz jest odpowiedzialny za określony artykuł. Podpowiedź jest typowo zaledwie kilkoma słowami, ale stanowi imperatywną część ukończonego artykułu. Często wiersz jest tuż pod tytu...Read more »

Admin 05-04 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak robić kosze z gazet

Gazety charakteryzują się różnorodnymi kolorami i czcionkami, które sprawiają, że tkaniny są atrakcyjne. Jeśli masz stos książek, które zajmują miejsce w Twoim domu, możesz wybrać kilka atrakcyjnie wyglądających stron i przetworzyć je w atrakcyjny ko...Read more »

Admin 08-13 0 Views 0 Comments