gat. drzew palmowych

Advertisement
Dom i ogród

Jak wyciąć drzewa palmowe

Być może trzeba będzie wyciąć lub wyciąć palmy, jeśli umierają, rosną zbyt blisko budynku lub jeśli chcesz usunąć drogę do budowy. Możesz robić to samemu robotowi, ale musisz być bardzo ostrożny, zwłaszcza z wysokimi palmami, ponieważ będziesz musiał...Read more »

Admin 09-16 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak przycinać palmy

Metody przycinania drzew palmowych różnią się od metod stosowanych w przycinaniu gałęzi drzew liściastych. Pithy, nonwoody palmy dłoni są łatwo uszkodzone przez niewłaściwe przycinanie, a pnie nie mają zdolności do rozgałęzienia, chociaż wiele palmy...Read more »

Admin 01-02 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak przeszczepić palmy

Korzenie drzew palmowych nie rozgałęzają się i mniejsze, jak korzenie prawdziwych drzew. Zamiast tego, korzenie wyrastają prosto z podstawy nierozgałęzionych pni, tworząc kulę. Ta różnica wymaga nieco odmiennych technik przesiewania palmy niż dla drz...Read more »

Admin 10-08 0 Views 0 Comments

Biznes

Jak rozpocząć rozwój firmy Palm

Aby rozpocząć działalność palną, ważne jest, aby zrozumieć proces sadzenia i wzrostu palmy. Ważne jest, aby uzyskać odpowiednie warunki do sadzenia drzew palmowych. Dłonie rosną w tropikalnych obszarach. Palmy są szeroko stosowane w wielu celach. Ozn...Read more »

Admin 02-08 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Moje Dłonie mają żółte Porady

Liście drzew palmowych są w różnych odcieniach zieleni i żółto-zielonej, ale niezależnie od koloru, powinny być spójne przez całą długość liści. Żółte wskazówki na liści palmowych sygnalizują problem. Może to być spowodowane przez coś prostego, takie...Read more »

Admin 04-24 0 Views 0 Comments