gdy chomik ma udar

Advertisement
Edukacja

Dziewięć części mowy

W języku angielskim jest dziewięć części mowy: rzeczowniki, zaimki, czasowniki, przymiotniki, przysłówki, przyimki, wstawienia i artykuły. Te wszystkie mają swoje własne miejsce w języku angielskim, a jeśli masz pełne zrozumienia, co każda część mowy...Read more »

Admin 03-19 0 Views 0 Comments

Zwierzęta domowe

Jak dbać o chomika

Syryjczycy lub złote, chomiki mają żywotność 2 do 3 lat. Chomiki krasnoludy żyją od 1 do 2 lat. Chomiki wymagają odpowiedniej obudowy z dużą ilością miejsca i zabawek, ponieważ są aktywnymi zwierzętami. Aktywnie są głównie w nocy, ponieważ są nocnymi...Read more »

Admin 02-12 0 Views 0 Comments

Zwierzęta domowe

Zmiana cyklu snu chomika

Przegląd Wprowadzenie Po przywiezieniu do domu nowego chomika domowego, wielu nowych właścicieli szybko zdaje sobie sprawę, że posiadanie chomika w każdym pomieszczeniu do spania może być błędem. Chodzikom wiadomo, że spać w ciągu dnia i być aktywnym...Read more »

Admin 07-17 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić koło chomika

Zabawki dla chomika mogą być nieco drogie, jeśli nie jesteś pewien, które z nich ma zamiar cieszyć się Twoim zwierzakiem. Większość chomików lubiący koło ćwiczeń, ale może twój przykładi piłkę ćwiczeniową. Zrób koło ćwiczeń, aby zobaczyć, jak chomik...Read more »

Admin 07-31 0 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak powiedzieć, czy ktoś miał udar

Udar jest zdarzeniem zagrażającym życiu spowodowanym utratą tlenu do mózgu. Czas ma kluczowe znaczenie w leczeniu udarów mózgu. Z każdą minutą, która upływa, więcej komórek mózgowych umiera. Rozpoznanie oznak udaru mózgu u siebie lub kogoś innego moż...Read more »

Admin 08-26 0 Views 0 Comments