glikofat

Advertisement
Dom i ogród

Jak pozbyć się paproci

Ponad 10 000 gatunków paproci rosną na całym świecie. Wiele z tych bezzapachowych, roślin naczyniowych stosuje się jako rośliny zewnętrzne i wewnętrzne z powodów dekoracyjnych, a nawet oczyszczania powietrza. Niektóre gatunki paproci są jednak inwazy...Read more »

Admin 01-18 8 Views 0 Comments

Dom i ogród

Co herbobójcy zabiją bambusa?

Inwazyjne gatunki bambusa są zróżnicowane i wymagające, aby wyeliminować z domu krajobraz ze względu na ich rozwój kłącza w glebie. Kłącza są tworzone w rozległych sieciach, które są odpowiedzialne za przechowywanie energii, zgodnie z rozszerzeniem U...Read more »

Admin 04-28 19 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak stosować Glyfosat

Glikofat jest herbicydem stosowanym do zwalczania i zwalczania chwastów wieloletnich. Rozpylany jest w rozcieńczonym roztworze i metabolizowany przez chwasty, zabijając go. Pierwszymi produktami zawierającymi glifosat były linie Roundup. Obecnie kilk...Read more »

Admin 12-24 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabić kotów

Z ich wysokimi, trawiastymi łopatkami przeplatanymi przez strąki nasienne na smukłych łodygach, cattails (Typha spp.) Pomagają stawom i funkcjom wodnym wyglądać bardziej naturalnie. Te byliny rosną w strefach odpornościowód roślinnych Departamentu Ro...Read more »

Admin 02-05 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Spray do zabijania Poison Ivy

Poison Bluszcz jest jedną z najpopularniejszych w Ameryce roślin trujących. Ten niebezpieczny bylina powoduje bolesne, czerwone i swędzące wysypki na obszarach ciała, z którymi się styka. Istnieją chemikalia przeznaczone do zabijania określonych gatu...Read more »

Admin 05-17 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabić drzewo orzechowe

Czarne orzechy są czasem znane jako "drzewa zabójców". Choć niektórzy rolnicy uprawiają stojaki z orzecha czarnego na drewno, które mogą produkować długie, proste deski i materiały na meble, drzewa wytwarzają również chemikalia zwane juglonem. W...Read more »

Admin 12-30 0 Views 0 Comments