glina forma jak zrobić

Advertisement
Internet

Jak zrobić Gothic Bracelet

Dowiedz się, jak zrobić gotycką bransoletę z czaszkami i koralikami w tej bezpłatnej serii filmów rzemieślniczych o robieniu biżuterii. Podsumowanie serii Gothowie byli zbiorem wschodnich germańskich plemion związanych zwykle z upadkiem zachodniego C...Read more »

Admin 03-23 2 Views 0 Comments

Internet

Jak zrobić Teapot z gliny

Dowiedz się, jak zrobić ten ceramiczny czajniczek z kółkiem do ceramiki w tej bezpłatnej serii wideo. Podsumowanie serii Dokonywanie ceramiki to sztuka tworzenia naczyń do glinianych glin. Proces polega na kształtowaniu naczynia, ręcznie lub za pomoc...Read more »

Admin 04-18 4 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak zrobić jonizowaną wodę

Proces wody jonizującej łamie jony hydroksylowe lub ujemnie naładowane cząsteczki wodoru, które występują, gdy woda przechodzi przez oczyszczalnie. Częścią procesu uzdatniania wody jest ogrzewanie wody i dodawanie substancji chemicznych, które usuwa...Read more »

Admin 03-16 12 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Amulet Ankh

Ankh jest egipskim symbolem życia wiecznego. Wykonany z lekkiej gliny polimerowej, ankh można nosić łatwo na szyi. Oto jak zrobić jeden z wasnych amuletów ankh. Rzeczy, których potrzebujesz 2 oz. Blok gliny polimerowej (Sculpey Premo lub Fimo) Wałek...Read more »

Admin 10-22 3 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Birdhouse Clay

Dowiedz się, jak zrobić birdhouse gliny na koło z ceramiki w tej darmowej serii ceramiki. Podsumowanie serii Ptaki potrzebują domów, podobnie jak potrzebujemy domów. Chociaż ptaki nie potrzebują domów takich jak my, mają pewne preferencje, takie jak...Read more »

Admin 12-28 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Ceramiczne Kubki

Koło garncarskie jest doskonałym narzędziem do wyrobu glinianych garnków, w tym ceramicznych kubków. Dowiedz się, jak robić kubki ceramiczne przy użyciu koła garncarskiego w tej bezpłatnej serii wideo. Podsumowanie serii Jest wiele różnych metod wyra...Read more »

Admin 11-16 37 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Clay Planter

Ceramika gliniana to zabawna i twórcza forma sztuki, którą można wykonać płytami gliny, a nie tylko na przędzeniu. Ten darmowy zestaw klipów wideo pokaże Ci kilka wskazówek, jak zbudować sadzarka płyt i otworzyć świat pomysłów projektowych dla Ciebie...Read more »

Admin 08-06 1 Views 0 Comments