grawer w łupku

Advertisement
Dom i ogród

Co minerały są w łupku?

Slate to drobnoziarnista metamorficzna skała, której pierwotna skała macierzysta była bogatą w glinę skałą osadową, taką jak łupek lub kamień mułu. Skały osadowe przekształcają się w łupek w temperaturze około 200 stopni Celsjusza, ponad sześć mil po...Read more »

Admin 11-17 9 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak wyryć łupek

Grawerowanie na łupek jest techniką, która pozwala personalizować łupki i przedmioty kamienne dla siebie lub jako prezenty. Stwórz kamienie ogrodowe, przydatne przedmioty, takie jak tabliczki adresowe lub łopatki personalizowane z inicjałami i cyfram...Read more »

Admin 05-13 5 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak wyryć Flagstone

Flagstone jest ogólnym terminem opisującym płaskie płyty kamienne stosowane w chodnikach, patiach i ogrodzeniach. Podczas układania kamieniarskich, można tworzyć różne projekty różnymi kształtami lub nawet grawerować konstrukcje w płytach. Według Zac...Read more »

Admin 04-24 1 Views 0 Comments

Biznes

Jak zrobić znaki drogowe LED

Oświetlone na krawędzi tablice LED są atrakcyjnym, zaawansowanym technologicznie sposobem reklamowania firmy lub produktów. Są energooszczędne i łatwe do montażu z akrylowych paneli i taśmy LED. Kluczem do dobrego znaku jest to, w jaki sposób wygrawe...Read more »

Admin 05-31 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak wyciąć łupek ręcznie

Płytka łupków daje atrakcyjny, rustykalny wygląd w pomieszczeniu, ale może być również użyty do stworzenia solidnego, długotrwałego, niepalnego dachu. Skuteczna praca z łupkiem wymaga pewnej praktyki, ale z pewnością można ją podnieść w czasie, kiedy...Read more »

Admin 06-24 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Light vs. Dark Backsplash

W kuchni backsplash jest istotnym elementem, który nie tylko chroni ścianę za ladą, ale również zapewnia czysty wygląd. Płyty z backsplash są dostępne w kilku materiałach, w tym kamieniach i szkle, wielu rozmiarach i praktycznie każdym kolorze, jaki...Read more »

Admin 07-05 5 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak naprawić grawerowanie

Grawerowanie błędów może być oczyma. Szczególnie ważne jest poprawienie błędnie napisanych słów lub nazw. Mocowanie rycin jest najłatwiejsze w przypadku powierzchni drewnianych, plastikowych i szklanych. Powierzchnie metalowe są trudne do usunięcia,...Read more »

Admin 07-30 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Problemy z piecami węglowymi

Podczas gdy wielu ludzi kojarzy piece z węglem z 19 wieku, węgiel jest nadal popularnym materiałem grzewczym w niektórych obszarach. Piec węglowy zapewnia stały, promienny ciepło, które nie wymaga częstego myślenia. Węgiel wysokiej jakości, taki jak...Read more »

Admin 09-04 0 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Co to jest łupek wideo?

Profesjonalni filmowcy używają tablic wideo, aby zrozumieć, co w przeciwnym razie mogłoby stanowić zagrożenie dźwiękowe / wizualne. Dyrektorzy filmów i reżyserów często strzelają do scen poza sekwencją i nagrywają dźwięk oddzielnie od wizualnych częś...Read more »

Admin 11-16 1 Views 0 Comments

Finanse osobiste

Jak zarabiamy w USA?

Grawerowanie Master Die Wykrojone grawerki pracują z metalowymi narzędziami do grawerowania płyt do drukowania waluty papierowej. Te grawerki wykorzystują bardzo ostre narzędzia do wytrawiania waluty w metalową płytę. Rytowniki pracują z ręcznie ryso...Read more »

Admin 12-02 1 Views 0 Comments

Biznes

Narzędzia do grawerowania kamienia

Ludzie wykonują grawerowanie rzeźbione, wytrawiając wzory i litery na twardych powierzchniach kamiennych, takich jak marmur i granit, a także na miękkich kamieniach, takich jak kamień szlachetny i alabaster. Osoba wykorzysta takie narzędzia, jak rasp...Read more »

Admin 12-05 5 Views 0 Comments