helm rzymianin

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak zrobić hełm wojskowy

Zrób hełm wojskowy do stroju lub gry. Hełmy wojskowe na ogół obejmują górną, boczną i tylną część głowy i są malowane lub przykryte tak, aby były jednolite. Aby zarobić hełm, masz w zasadzie trzy opcje: możesz kupić kasę z magazynu wojskowego nadwyżk...Read more »

Admin 01-16 85 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zdobić hełm dla niemowląt

Trzeba umieścić swoje dziecko w kasku ze względu na stan, taki jak plagiocefalia, zazwyczaj spłaszczenie głowy czaszki lub zniekształcającej głowy, nigdy nie jest łatwą rzeczą przejść przez. Udoskonalenie tych urządzeń medycznych może przyczynić się...Read more »

Admin 06-12 0 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak zrobić kowbojski hełm

Według danych National Electronic Healing System z 2007 r., 78 279 osób odwiedziło salę pogotowia w związku z urazami konnymi. Około 15 procent rannych, czyli 11 759 osób, poszukiwało leczenia urazów głowy. Jazda konna jest równie niebezpieczna, jak...Read more »

Admin 08-09 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić hełm rzymski

Romanowi żołnierze znani są ze swojej zbroi ikonicznej. Każdy człowiek mógł przemaszerować do 20 mil dziennie na sobie żelazną i skórzaną pancerz, tarczę i hełm, wraz ze swoim sprzętem. Zrób miecz z rzymskiego żołnierza, lub z galea, z papierowej mac...Read more »

Admin 11-17 169 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak zrobić hełm Camo Cover

Kaski są niezbędne do wielu rodzajów zajęć i hobby, jak jazda konna i jazda na rowerze, aby zapobiec urazom. Pomimo bezpieczeństwa, hełmy mogą być bardzo proste, jeśli nosisz je tak, jak jest. Możesz kupić kamuflażową osłonę kasku, ale jeśli wiesz, j...Read more »

Admin 12-22 4 Views 0 Comments