jak czyścić wiklinę z pleśni

Advertisement
Dom i ogród

Jak czyścić łazienki

Czyszczenie łazienki wymaga płukania i dezynfekcji prysznice, wanny i umywalki. Dezynfekujące łazienki, ściany natryskowe i sprzęt do kąpieli z poradami od gospodyni domowej w tej bezpłatnej serii filmów do czyszczenia łazienek. Podsumowanie serii Po...Read more »

Admin 07-12 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak czyścić aluminium markizy

Markizy mogą pomóc utrzymać dom oszczędzając energię --- mają również przewagę dekoracyjną. Jeśli jednak są zbyt brudne, mogą szybko stać się publicznym wzrokiem. Instynkt może nakłonić cię do wypożyczenia pralki, aby wykonać tę robotę. Nie postępuj...Read more »

Admin 12-03 6 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak czyścić stoliki szkolne

Stoliki szkolne dotykają wielu rąk przez wiele miesięcy w roku. Są napisane, pochylone, przesuwane, pokryte projektami rzemieślniczymi, czasami pisane długopisem. W celu ogólnego czyszczenia należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Czasami...Read more »

Admin 11-05 8 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak czyścić baseny

Dowiedz się, jak czyścić i utrzymywać baseny z poradami ekspertów dotyczącymi tej ulubionej letniej aktywności w tej bezpłatnej serii filmów na basenach. Podsumowanie serii Latem nie ma nic bardziej orzeźwiającego niż wyciąganie starego kostiumu do k...Read more »

Admin 07-31 2 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak czyścić soczewki kontaktowe

Jak wyczyścić soczewki kontaktowe w tej bezpłatnej wizyje i serii wideo opieki dla osób, które noszą styki. Podsumowanie serii Czy byłeś prawie ślepy przez całe życie, ale teraz masz parę soczewek kontaktowych, które masz nadzieję, że wszystko zmieni...Read more »

Admin 08-13 4 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak czyścić sitodruk

Ekrany jedwabiu to artystyczny proces naciskania materiału siatkowego przed wzorem do tworzenia obrazów. Artystka roluje belkę ssącą na szablonie ekranu, pchając tusz lub farbę nad otwartymi częściami szablonu. Czyszczenie szablonu, czy to jest wykon...Read more »

Admin 08-29 1 Views 0 Comments