jak odmrozić maliny

Advertisement
Jedzenie picie

Jak zamrażać maliny

Plump, soczyste i pęczniejące ze smakiem, świeże maliny dodają odświeżającej słodyczy letnich faworytów, od tarta jagodowa po szpinakowe sałatki. Te bardzo delikatne jagody nie potrwają długo i powinny być zamrożone, jeśli nie używasz ich od razu. Za...Read more »

Admin 04-17 13 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak rozwijać maliny w domu

Maliny są ulubionymi owocami letnimi. Z słodkim i lekko aromatycznym smakiem, czerwone jagody zawierają duże ilości przeciwutleniaczy, które są pomocne dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego. W odniesieniu do plantatorów o bardzo ograniczonej przest...Read more »

Admin 07-27 4 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak malować maliny

Przycinanie malin (Rubus ideaus i Rubus occidentalis) zapewnia miejsce na ich nowe łodygi rosną i zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób roślin. Hardy w Departamencie Rolnictwa Stanów Zjednoczonych w strefach wytrzymałości 4 do 9, maliny malują jesi...Read more »

Admin 10-22 1 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak wybrać Maliny

Pełne przeciwutleniaczy, witamin i błonnika, maliny są pyszne, świeże lub dodawane do receptur. Kiedy są doskonale dojrzałe, mają lepszy smak, konsystencję i korzyść dla zdrowia. Maliny szybko psują, więc ważne jest, aby wybrać te, które są w ich świ...Read more »

Admin 11-03 1 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak rozmrozić maliny

Większość ludzi je malin świeżych, ale mogą być zamrożone. Mrożone maliny mogą być użyte do produkcji mrożonych napojów, ale trzeba je rozmrozić przed użyciem ich w ciastach lub na innych deserach. Jeśli nie rozmrożesz ich po raz pierwszy, wydostają...Read more »

Admin 04-13 178 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak wyczyścić maliny

Maliny nie są tak twarde jak inne jagody i łatwo się rozpadają podczas płukania. Ich jakość pogarsza się również szybko po praniu. Aby cieszyć się nimi w najlepszym razie, umyj je przed tym, jak będziesz gotowy je jeść lub dodać do przepisu. Użyj del...Read more »

Admin 09-21 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak wyciąć maliny po sezonie

Kwitnąca plaster malin w ogrodzie domowym może produkować wystarczająco dużo malin, aby cieszyć się przez cały rok. Utrzymuj rośliny malinowe zdrowe i energiczne przez przycinanie laski prawidłowo. Maliny produkują dwa odrębne laski w malinowym rodzy...Read more »

Admin 09-01 0 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak suszyć maliny

Kształt i nasienie całych malin sprawia, że ​​puree skórzane owoce malinowe są najlepszym rozwiązaniem do suszenia soczystego letniego ulubionego. Skóry owocowe z puree malinowego mogą być suszone w suszarce lub odwadniaczu. Jeśli wolisz zachować cze...Read more »

Admin 11-25 4 Views 0 Comments

Dom i ogród

Maliny dla ciepłych miejsc

Wiele roślin potrzebuje okresu zimna lub zimna, podczas którego stają się uśpione i odpoczynku. Chociaż nie jest jasne, dlaczego jest to konieczne, a rośliny wiedzą, kiedy zacząć rosnąć, wiele rodzajów roślin jagodowych należy do tej grupy, w tym mal...Read more »

Admin 04-08 0 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak grać Taps na puzonie

Według legendy, uproszczone dźwięki tonacji melodii "Taps" granej na marszach pogrzebowych to tradycja, która rozpoczęła się w czasie wojny domowej, kiedy spadł żołnierz i początku trąbka został uhonorowany grą kawałków blasku, który został znal...Read more »

Admin 05-11 1 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak wleić wódkę z owocami

Wódka służy jako idealny wybór napojów spirytusowych do naparów owocowych. Jego neutralność smakowa pozwala istocie owoców przenosić bez przeszkód i, w przeciwieństwie do ciemnych duchów, brak nut dębowych, które powstają w wyniku starzenia się barył...Read more »

Admin 12-24 3 Views 0 Comments