jak odtwarzac pliki mov na ubuntu

Advertisement
Sztuka i rozrywka

Jak odtwarzać plik WAV

Pliki .WAV są jednym z najczęściej używanych rozszerzeń plików audio. Są one kompatybilne zarówno z systemami operacyjnymi Windows, jak i Macintosh. Ponieważ pliki nieskompresowane .WAV są tak duże, trudno jest przesyłać przez Internet lub dołączać d...Read more »

Admin 04-01 3 Views 0 Comments

Komputery

Jak odtwarzać pliki FLAC

FLAC (Free Loss-less Audio Codec) to metoda kompresji i dekompresji plików audio, podobnie jak MP3; Istnieją jednak bardzo ważne różnice. Kompresja MP3 powoduje, że bity danych audio, które mają zostać usunięte z oryginalnego nagrania, są nazywane ko...Read more »

Admin 11-08 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odtwarzać pliki VCD

Pliki VCD to wideo-format CD i włączanie danych wideo i audio, które mają być przechwycone i zapisywane na dysku CD. Wiele odtwarzaczy DVD odtwarza płyty VCD. Przy zakupie odtwarzacza DVD poszukaj graczy obsługujących format VCD. Aby obejrzeć plik VC...Read more »

Admin 11-14 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odtworzyć plik RMVB w Ubuntu

Ubuntu, najpopularniejsza wersja systemu operacyjnego Linux od 2010 roku, jest opracowywana z dużą kompatybilnością plików poprzez różne media, w tym multimedia. Istnieją jednak pewne zastrzeżone formaty plików, które nie grają automatycznie w Ubuntu...Read more »

Admin 04-28 3 Views 0 Comments