jak pozbyć się zapachu ryby z samochodu

Advertisement
Jedzenie picie

Jak pozbyć się zapachu piwa

Choć smak piwa jest popularny, zapach to na ogół nie jest. W domu pachniałym jak browar może również powodować, zwłaszcza jeśli partner nie pije, a rodzice nie akceptują alkoholu. Niestety, jeśli pachnie piwo, nie zawsze jest tak proste, jak tylko żu...Read more »

Admin 03-17 13 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak pozbyć się zapachu smaru

Miłość do gotowania, ale nienawidzą utrzymujących się zapachów? Kuchnia może być jednym z najmrośniejszych pomieszczeń w domu bez względu na to, jak często się oczyszcza. Przygotowywanie potraw, zwłaszcza smażenia, może być śmierdzące, a zapach z sma...Read more »

Admin 02-07 4 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak pozbyć się zapachu chloru

Chlorowane zapachy mogą pochodzić z kilku różnych źródeł i mogą dostać się do mebli, ubrania lub skóry. Źródła zapachów chloru obejmują pływalnie, niezrównoważone lub twarde wody, roztwory do czyszczenia i bielenie. Gdzie zapach chloru określa, jak g...Read more »

Admin 12-12 118 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak pozbyć się zapachu wilgoci

Wilgotny lub stęchły zapach w Twoim domu spowodowany jest nadmierną wilgocią i ewentualnie pleśnią. Zanim zaczniesz pozbyć się zapachu wilgoci w domu, musisz znaleźć źródło i naprawić, lub wynająć profesjonalistę, aby wykonać tę pracę. W przeciwnym r...Read more »

Admin 12-27 6 Views 0 Comments