jak robiona brandy

Advertisement
Jedzenie picie

Jak pić Johnnie Walker Red

Johnnie Walker Red Label to numer jeden whisky szkockiej whisky na świecie. Jest to mieszanka ponad 30 pojedynczych whisky słodowych i zbożowych, jest aromatyczna i szczyci się jasnym, odważnym aromatem ze świeżymi owocami. Stało się popularne w środ...Read more »

Admin 11-20 1 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak pikować z wódką

Tłoczenie zwykle odnosi się do procesu fermentacji żywności w słonej solance. Jednak inny rodzaj konserwacji żywności może obejmować po prostu moczenie żywności w roztworze, które nie utrudnia. Alkohol, w tym wódka, to jedna ciecz, którą można użyć....Read more »

Admin 05-23 0 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zrobić cava sangria

Cava to wino musujące z katalońskiego wina dla doskonałości. Wykonana metodą szampana to niedroga alternatywa dla francuskiego szampana. Początkowo stosowany tylko na specjalne okazje, obecnie cava również jest używany jako główny składnik sangrii, z...Read more »

Admin 09-10 0 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Co to jest sos Anglaise?

Początkowo bliżej kremu niż sos, sos z anglaise, bardziej powszechnie nazywany creme anglaise, jest słodkim sosem deserowym zagęszczanym żółtkiem. Creme anglaise ma białawy kolor i jedwabiście gładką strukturę przed naprężeniem przed użyciem w celu u...Read more »

Admin 03-05 1 Views 0 Comments