jak.sztywna.koronka.zmiekczyc

Advertisement
Dom i ogród

Jak zasłona koronki herbaty

Jasne białe zasłony koronowe mogą czasami wyglądać zbyt nowe, zwłaszcza jeśli wystrój pokoju ma stary świat lub kraj. Barwne zasłony koronkowe bawełny w roztworze herbacianym to prosty sposób nadania koronki delikatnego, zabytkowego wyglądu. Jeśli ma...Read more »

Admin 04-02 0 Views 0 Comments

Wesela

Jak zamocować koronkę lub butik

Boutonnieres i koronki dodają elegancji w sprawach formalnych, ale prawda jest taka, że ​​wielu ludzi nie jest pewien, jak przypiąć je do odzieży lub obawiać się, że będą stemplować swoją datę ze szpilką. Niezależnie od tego, czy przypinacie kwiat na...Read more »

Admin 09-08 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak barwić koronki z kawą

Biała koronka może być barwiona kawą lub herbatą, aby nadać jej starodawny i brązowy wygląd starych koronek. Jest to prosty i tani sposób na zmianę koloru koronki, jeśli jest zbyt biały lub nie ciemno dla Twojego pokoju. Kawa która jest zbyt silna zr...Read more »

Admin 04-11 0 Views 0 Comments

Wesela

Jak zrobić koronki i bouquet

Dowiedz się, jak robić suknie i buty, a także wskazówki dotyczące cięcia łodyg kwiatów i korzystania z kwiatów drutu w tych bezpłatnych instruktażowych wideo na temat powrotu do domu wzorów kwiatowych. Podsumowanie serii Floral Design to ważne ustawi...Read more »

Admin 06-07 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zasłona koronki białej

Dbanie o zasłony koronowe zajmuje trochę więcej pracy niż przeciętne obciążenie prania. Jeśli obracają obskurny odcień, oznacza to, że zasłony są po prostu coraz starsze, ale to jest normalne. Antyczna koronka jest piękna. Możesz rozjaśnić zasłony i...Read more »

Admin 09-17 0 Views 0 Comments