jak uruvhomić koparkę

Advertisement
Dom i ogród

Jak uruchomić koparkę

Koparko-ładowarka, nazywana czasami koparką koparkową, służy do robót budowlanych, rozbijania małych budynków, transportu materiałów budowlanych, krajobrazu i nawierzchni. Koparką jest ciągnik, który został wyposażony w wiadro (lub łopatę) z przodu i...Read more »

Admin 11-12 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak obsługiwać koparkę

Obsługa koparko-ładowarki niekoniecznie jest intuicyjna. Uzyskaj instrukcje eksperckie, aby dowiedzieć się, jak obsługiwać koparkę w tej bezpłatnej serii wideo. Podsumowanie serii Koparko-ładowarki są doskonałymi maszynami do kopania rowów i przemies...Read more »

Admin 04-17 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak powiązać koparkę

Najmniejszy kompaktowy koparko-ładowarka z 16-calowym wiadrem waży 2650 funtów. Duże koparko-ładowarki z wiadrem, które może pomieścić 1 stoczni sześciennych, ważą około 16 000 funtów. Więc prawdopodobnie przeniesiesz te maszyny na przyczepę, co ozna...Read more »

Admin 03-13 0 Views 0 Comments

Samochody

Jak uruchomić koparkę kotów

Chociaż można nauczyć się prowadzenia koparki do kota, nie robiąc tego, właściwy sposób nauczyć się prowadzenia koparki do koców jest do ciężkiej szkoły sprzętu. Choć można się nauczyć w pracy, szkoła znacznie ułatwia zdanie egzaminu licencyjnego. Je...Read more »

Admin 03-25 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak naprawić koparki

Koparki usuwają duże ilości ziemi w celach budowlanych. Rutynowa konserwacja może identyfikować i zapobiegać większości problemom, np. Sprawdzać filtr oleju lub kable akumulatorowe. Ale czasami potrzebne są naprawy awaryjne, aby uruchomić maszynę pon...Read more »

Admin 07-26 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zbudować most nad zatoką

Budowa mostu nad zatoczką zajmuje pewną wiedzę techniczną, ale jeśli wiesz, jak prowadzić koparkę i mieć dostęp do ciężarówki, możesz szybko zbudować most. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i możesz zbudować most w jeden dzień. Rzeczy, których potr...Read more »

Admin 10-21 1 Views 0 Comments

Sport i fitness

Wykonywanie 720 sztuk walki

Naucz się od naszych ekspert w dziedzinie sztuk walki, jak wykonywać 720 tae kwon do kicks, w tym 720 stopni półksiężycowych i haczyków, w tej bezpłatnej serii filmów wideo o wykonaniu 720 rzutów. Podsumowanie serii Tae Kwon Do znany jest z szybkich,...Read more »

Admin 08-11 0 Views 0 Comments

Samochody

Jakie są części koparki?

Koparki są wspólnym elementem sprzętu budowlanego z przyciągającym wzrok sylwetką. Na wysięgniku wysięgnik unosi się nad innymi maszynami, tory są szersze, a samochody wywrotki obsługują maszynę jak linia mrówek. Gdziekolwiek pracuje, koparka jest kr...Read more »

Admin 03-23 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić kciuk do koparki

Większość małych koparek jest ograniczona do kopania tylko. To dlatego, że wiadro z koparką nie ma się naciskać. Jeśli przymocujesz stalowy kciuk do ramienia koparki na przeciwnej stronie wiadra, tworzysz przeciwny kciuk, podobnie jak ludzka ręka. Kc...Read more »

Admin 05-24 78 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak dobrze przykryć koparkę

Przed rozpoczęciem użytkowania wiertła stały się popularne, właściciele domów często zamontowali wykopane studnie na ich własność do picia i nawadniania wody. Studzienki studzienkowe to studnie o dużej średnicy, zwykle o głębokości od 10 do 30 stóp....Read more »

Admin 11-08 1 Views 0 Comments

Biznes

Jak zdemontować cylinder koparki

Cylinder koparkowy jest częścią umożliwiającą operatorowi otwieranie i zamykanie łyżki. Aby zastosować wymagane ciśnienie otwarcia i zamknięcia, płyn hydrauliczny musi przepływać przez siłownik na stałym poziomie. Ale z czasem pierścienie uszczelniaj...Read more »

Admin 03-06 1 Views 0 Comments