jak usunac wode z reflektorow

Advertisement
Samochody

Jak usunąć plamy z reflektorów

Soczewki reflektorów z poliwęglanu stają się żółknięte i matowe z powodu drobnych rys, które gromadzą brud i olej, a także z powodu ekspozycji na słońce. Światło ultrafioletowe reaguje również z poliwęglanem i zmienia kolor na żółty. Często powierzch...Read more »

Admin 11-14 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć wodę z dywanu

Rozsypanie jest powszechne w domach z dziećmi i zwierzętami domowymi. Nawet rodziny najlepiej zachowujące się okazjonalnie mają wypadki, ale nie ma potrzeby płakać nad wyciekiem wody. Wypadki na drewnie twardym są łatwe do czyszczenia, chociaż dywan...Read more »

Admin 09-09 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć wodę z basenu

Jeśli posiadasz basen, w pewnym momencie będzie prawdopodobnie trzeba opróżnić. Właściciele basenów mogą zdecydować się na drenaż swoich basenów z różnych powodów, takich jak skażenie, ogólna konserwacja lub naprawa, czy tylko w przygotowaniu do zimy...Read more »

Admin 05-18 0 Views 0 Comments

Samochody

Jak usunąć wodę z przekładni

Woda wewnątrz automatycznej skrzyni biegów jest wysoce destrukcyjna. Jeśli nie zostanie dodana, płyty cierne w skrzyni biegów będą oddzielone, a przekładnia nie będzie się już przerzucać na żadne przekładnie. Jedynym rozwiązaniem jest szybkie serwiso...Read more »

Admin 12-01 0 Views 0 Comments

Samochody

Jak usunąć film z reflektorów

Soczewka reflektora może rozwinąć film, który powoduje, że jest on żółty lub mętny. Jakość światła emitowanego przez reflektory zostanie zmniejszona, co oznacza, że ​​w nocy będzie trudniej widzieć i trudniej widzieć, że przyjeżdżasz. Chociaż można w...Read more »

Admin 01-20 0 Views 0 Comments