jak wyłowić żółwia ze stawu

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak wyłowić żółw z dyni

Rzeźba dyni jest istotną częścią dekoracji Halloween. Tradycyjnie, toothy twarze są cięte z dyni i często oświetlane przez świece. Jednak nie musisz być związany tradycją. Można wyrzeźbić dowolny kształt w dynie Halloween, w tym żółwie. Tradycja lata...Read more »

Admin 05-11 20 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć taninę ze stawu

Tanina jest substancją chemiczną wydalaną przez rozkładające się materię, która wpada do stawu. Taniny i inne zanieczyszczenia mogą wypłukać tlen z wody podczas ich rozkładu, a także odwrócić swoją brzydką brązową barwę. Istnieje wiele sztuczek, któr...Read more »

Admin 07-16 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak uzyskać glony z stawu

Nie wszystkie glony są złe. W rzeczywistości, glony są ważną częścią zdrowego stawu, zgodnie z Cornell University Cooperative Extension, zapewniając siedlisko i żywność dla owadów, ryb i żab. Najlepszym rozwiązaniem jest utrzymanie glonów w równowadz...Read more »

Admin 09-03 4 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak zwabić żółwia

Żółwie są naturalnie przyciągane do miejsc oferujących gościnne warunki dla swoich gatunków. Wielu właścicieli domów potrafiło przyciągnąć wspólne żółwie, takie jak żółw malowany lub czerwonoskrętny suwak na ich podwórku, dostarczając żółwie z wystar...Read more »

Admin 05-24 39 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak przenieść ryby z stawu

Przenoszenie się na nowe szeregi domu jako jedno z życia stresujących wydarzeń - nawet dla naszych wodnych przyjaciół. Pomimo, że wiele ryb stawowych, takich jak koi i goldfish, zjada się z rąk, gdy nadejdą czas ich przenoszenia, mogą oprzeć się obsł...Read more »

Admin 07-09 0 Views 0 Comments