jak złapać bobra

Advertisement
Sport i fitness

Jak złapać Catfish

Jeśli chcesz odnieść sukces przy łapaniu sumy, musisz mieć pewność, że masz kilka bardzo ważnych narzędzi na gotowo. Dowiedz się, jak złapać sumy z pomocą doświadczonego rybaka w tej bezpłatnej serii wideo. Wyświetl 1-8 z 8 filmów Jak Ryba Z Wątróbką...Read more »

Admin 09-20 5 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak złapać niebieskie kraby

Crabbing może zapewnić zarówno dzień zabawy rodzinne i miły obiad dla mieszkańców i turystów na wybrzeżu atlantyckim lub wybrzeża Zatoki Perskiej. Niebieskie kraby są obfite, a połowy dla nich uważane są za stosunkowo łatwe działania. Jedyna potrzeba...Read more »

Admin 12-13 3 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak złapać kraby na plaży

Świeże kraby są znakomitym przysmakiem w wielu regionalnych specjałach, a dumy z kraba z powodzeniem sprawiają, że smak jest jeszcze lepszy. Crabbing to także relaksujący sposób na spędzenie dnia na plaży i zabawne zajęcia z dziećmi. Niektórzy ludzie...Read more »

Admin 06-18 14 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak złapać rybę z ryb

Pomimo niedocenienia wśród wędkarzy rekreacyjnych, gar są wartymi gatunkami, na które można będzie wyruszyć na następną podróż połowową. Ze względu na ich unikalne, kościste usta, gar są trudne, ale nie niemożliwe, by złapać tradycyjny haczyk. Doprow...Read more »

Admin 01-15 7 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak złapać rybę suka

Przybytając wody na terenie Stanów Zjednoczonych, wędkarze łatwiej pominąć wędkarzy, którzy szukają bardziej czarujących ryb, takich jak bas i pstrąg. Pomimo stanu niedopuszczalnego, ssaki walczą i mogą wyrosnąć do 20 cali lub więcej, co czyni z nich...Read more »

Admin 04-17 1 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak złapać żabę

Polowanie na żaby lub "frogging", jak wielu ludzi nazywają to sport, który zarówno młodzi, jak i starsi mogą cieszyć się. Frogowanie jest zwykle gorące letnie miesiące, gdy żaby żerdzi żerują aktywnie i żerują na powierzchni stawów, strumieni, j...Read more »

Admin 07-10 32 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak złapać wiewiórkę w domu

Nie chcesz wiewiórki w twoim domu, a zwykle wiewiórka też nie chce tam być. Zazwyczaj to czerwone wiewiórki, które znajdują się w ich wnętrzu, ponieważ mogą wpasować się w małe punkty wejścia, są też żywsze i ciekawsze niż większe szare wiewiórki. Je...Read more »

Admin 07-27 21 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak złapać myszkę w domu

Jeśli masz domową myszkę, masz szanse, że chcesz pozbyć się swojego niechcianego gościa. Możesz sporadycznie szpiegować, jak mały gryzoń rozbłyskuje wokół podstaw, ale częściej zdajesz sobie sprawę z jego obecności, dostrzegając odchody myszy lub roz...Read more »

Admin 01-31 0 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak złapać Big Rockfish

Rockfish są często jasno rozłożone i mogą mieszać się w okolicach skał macierzystych, co utrudnia lokalizację. Mogą zawierać takie typy ryb, jak pasiasty bas, czerwony snapper, czarny bas i wiele innych odmian. Złapanie dużych rockfish wymaga pewnej...Read more »

Admin 02-16 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak złapać Vole w domu

Chociaż mogą wyglądać trochę jak myszy, ale z blunter twarze i krótsze ogony, wolę mają inny styl życia i siedlisko. Tworzy tunele na trawiastych obszarach i rzadko atakuje ludzkie domy. Możesz mieć kogoś, kto ma koty, a czasami przy bardzo zimnej po...Read more »

Admin 04-01 1 Views 0 Comments