jak zmierzyc srednice jajka

Advertisement
Jedzenie picie

Jak zmierzyć białka jajka

Niektóre receptury wymagają białych jaj, a nie całego jajka. Gdy recepta używasz nazywa trzech białek jaj, ilość jajka, która kończy się w przepisie, może zmieniać się w zależności od wielkości jajka. Biała mała jaja nie będzie taka sama, jak biała d...Read more »

Admin 04-20 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zmierzyć średnicę drzew

Średnica okrągłego obiektu jest trudna do mierzenia bezpośrednio, więc zwykle chodzi o rozpoczęcie obwodu, a następnie obliczyć średnicę. Obwód drzewa jest mierzony o 4 1/2 stopy nad poziomem gruntu, chyba że robi się w tym punkcie, w którym to przyp...Read more »

Admin 12-23 1 Views 0 Comments

Samochody

Jak obliczyć średnicę walcowania

Średnica toczna to pomiar powierzchni opony lub kół, która dotyka ziemi. Ze względu na ich okrągłe kształty, bardzo trudno jest dokładnie zmierzyć średnicę toczenia opony lub koła tylko z linijką lub taśmą pomiarową. Jednakże przy prostej matematyce...Read more »

Admin 09-08 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zmierzyć pierścienie klipu

Ozdobne klipsy zaciskają się na zabiegi okienne, aby powiesić je z pręta zasłonowego. Ten wszechstronny typ wieszaka pasuje do każdego materiału, aby go zasłonić. Nie ma potrzeby kieszeni lub zakładek, w których można włożyć pręt. Wystarczy zacisnąć...Read more »

Admin 01-01 0 Views 0 Comments

Praca i praca

Jak zmierzyć łapkę

Szpachlowany sprzęty to sprzęt osprzętu, który składa się z dwóch części składowych: szpilki. Kluczem jest pręt lub pręt stalowy o kształcie litery "U", który ma otwory w zębach. Kołek rozporowy jest śrubą, która jest włożona przez otwory w prow...Read more »

Admin 11-18 3 Views 0 Comments