jak zrobić didgeridoo z rury pcv

Advertisement
Sztuka i rozrywka

Jak zrobić Didgeridoo

Czy kiedykolwiek myślałeś o własnym Didgeridoo? Didgeridoos to tradycyjne australijskie instrumenty muzyczne, które mają wyjątkowy dźwięk podobny do niskiego hałasu lub brzęczenia. Jednak trudne do zdobycia autentyczne didgeridoos są i są dość drogie...Read more »

Admin 01-16 72 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić rąk z rury stalowej

Rygle stalowe są dobrze przystosowane do stosowania na zewnątrz. Normy OSHA wymagają, aby ręczna szynę wynosić 42 cali w budownictwie mieszkaniowym. Zakup 42-calowych długości rur, użyj okuć obrotowych i wykonaj ręczną szynę o długości do ośmiu metró...Read more »

Admin 04-05 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić dzieci z PCV mebli

Rura PVC jest lekka, mocna, nietoksyczna i łatwa w montażu, a spoiny klejone mogą być tak mocne, jak sama rura. Te cechy sprawiają, że nadaje się do przenoszenia wody pod ciśnieniem, ale kwalifikują się również do wielu zastosowań, dla których niekon...Read more »

Admin 06-30 3 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić saksofon z PCV

Kiedy uczysz dzieci na temat różnych instrumentów muzycznych, możesz uczynić lekcję bardziej ekscytującą i rozrywkową, pokazując im, jak skonstruować wersję 3-D instrumentu z podstawowych materiałów. Na przykład można skonstruować saksofon 3-D przy u...Read more »

Admin 11-27 109 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak zrobić puzon PCV

Istnieje wiele instrumentów muzycznych, które można wytwarzać z rur PVC, a większość z nich to instrumenty dęte - flety, rurki do rur i tak dalej. Jednym z bardziej unikalnych projektów instrumentów plastycznych jest puzon z PCW. Wiele wzorów puzonów...Read more »

Admin 12-22 133 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić zawiasy PCV

Użyj rur PVC, aby zawiasy drzwi pojawiły się w następnym projekcie PVC. Produkowany do zastosowań wodno-kanalizacyjnych, PVC zyskał trakcję jako nietradycyjny materiał budowlany. Niezależnie od tego, czy budujesz szklarnie PCW, halę czy bramę, zawias...Read more »

Admin 03-24 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić kolumny z PVC

PVC, lub polichlorek winylu, jest tworzywem sztucznym stosowanym do wytwarzania różnych produktów, w tym rur. Kolumny wykonane z PCV są proste w obróbce i mogą być malowane i traktowane jako kolumny kamienne lub marmurowe. Ponieważ kolumny rurowe są...Read more »

Admin 01-05 0 Views 0 Comments