jak zrobić domowy stetoskop

Advertisement
Edukacja

Jak zrobić domowy stetoskop

Stetoskopy, używane przez wszystkich lekarzy, wzmacniają dźwięk w celu łatwego usłyszenia uderzeń serca, określania płynu w płucach i innych. Uczniowie szkół podstawowych studiują ciało lub jak podróże mogą tworzyć własne stetoskopy. Rzeczy, których...Read more »

Admin 09-14 86 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić domowy portfel

Robienie własnego portfela domowego może być zabawą i nagradzaniem hobby. Weź swoją maszynę do szycia i możesz dodać swój własny styl i osobowość do portfela. Dowiedz się, jak zrobić domowy portfel z profesjonalnej krawcowej w tej bezpłatnej serii ar...Read more »

Admin 10-28 4 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić domowy szalik

Zrób własne szalik w domu, aby uzyskać idealny dodatek zimowy i lub dać jako prezent. Najczęstsze sposoby robienia domowych szalików to szycie, szycie lub szydełkowanie; Styl wybrany zależy od preferencji wyglądu i faktury. Rzeczy, których potrzebuje...Read more »

Admin 12-04 0 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak zrobić domowy drum

Jeśli masz w domu mały utwór muzyczny, który lubi robić hałas, ale nie jest gotowy na pełnowymiarowy zestaw perkusyjny, możesz zrobić swój własny domowy bęben. To może być zabawne rękodzieło, aby zaangażować dzieci, czy jest to zajęcia prowadzone w d...Read more »

Admin 12-10 0 Views 0 Comments