jak zrobić drzwi shoji

Advertisement
Dom i ogród

Jak zrobić drzwi papieru Shoji

Ekrany Shoji charakteryzują się grubym, włóknistym papierem przyklejonym bezpiecznie między siatkami drewna liściastego. Papier jest wystarczająco gruby, aby zapewnić prywatność, ale wystarczająco cienki, aby światło świeciło. W Japonii pokoje wykona...Read more »

Admin 01-08 145 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić drzwi dzielone

Wiele domów jest obecnie budowanych z planami na otwartym planie, a szeroko otwarte przestrzenie, takie jak mieszkania na poddaszu, są nadal popularne. Jeśli jednak istnieją miejsca w Twoim domu, które wolisz nie wystawiać na gości, tworzenie przegró...Read more »

Admin 05-26 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić drzwi kartonowe

Drzwi z kartonu służą różnorodnym celom. Szanse kreatywnego grania z stoiskami lemoniady, kabinami i salami zabaw są zwiększone, gdy w projektowaniu wprowadzono proste drzwi. Drzwi kartonowe mogą być wbudowane w konstrukcję lub być umieszczone na ści...Read more »

Admin 07-31 9 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić drzwi na 2x4

Drzwi zbudowane w całości z 2-na-4 mogą być użyte do wjazdu wewnętrznego; Jednakże, 2-by-4s nie byłby dobrym wyborem dla zewnętrznych drzwi ze względu na ich niską wartość izolacji. Często 2-do-4 są używane do wewnętrznej konstrukcji drzwi, a panele...Read more »

Admin 09-28 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić drzwi wyższej

Przy wymianie drzwi w domu może się zdarzyć, że chcesz zainstalować wyższe drzwi przed zamontowaniem. To wymaga, aby drzwi były wyższe, aby przystosować się do nowych drzwi. Pomimo, że właściciel domu nie powinien próbować powiększyć zewnętrznej prze...Read more »

Admin 10-06 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić alarm ciśnienia mat

Czy chcesz wiedzieć, jak zrobić alarm z matą nacisku, że możesz się ukryć pod dywanikiem? Wtedy, gdy ktoś podejdzie do alarmu, będzie brzmieć, informując cię. Umieść czujniki ciśnienia w sposób strategiczny wewnątrz drzwi, dzięki czemu zawsze będzies...Read more »

Admin 07-09 5 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zrobić Pavlova

Pavlova składa się z muszli beza, chrupiącego na zewnątrz, miękkiej i słodkiej jak od wewnątrz, wypełnionej delikatnie bitą śmietaną i dużą ilością świeżych owoców. Pavlova to fantastyczny deser, który powstał w Nowej Zelandii lub Australii w latach...Read more »

Admin 11-28 0 Views 0 Comments