jak zrobić flet z bambusa

Advertisement
Sztuka i rozrywka

Jak zrobić flet z kartonu

Instrumenty dęte typu wood, takie jak flet i klarnet, mogą kosztować od 100 do 1000 USD. Dla tych, którzy nie zamierzają występować w Carnegie Hall, kosztowny instrument może nie być kwestionowany. Jeśli jesteś fanem muzyki, a także biegła w rękach,...Read more »

Admin 06-10 269 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić flet z marchwi

Flet marchwiowy daje nowe znaczenie do zabawy z jedzeniem. Możesz zrobić zdrową zabawę przekąskę, robiąc instrument muzyczny z marchewki. Ten twórczy sposób dzielenia się miłością do muzyki z Twoimi dziećmi jest zabawny i zabawny. Ten twórczy flet ut...Read more »

Admin 01-30 23 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić drabinę z bambusa

Ta DIODA bambusowa drabina jest prosta i kosztuje ok. 20 USD w materiałach. Oferuje schludny sposób na wieszanie koce, ręczniki lub czasopisma i działa jak elegancki akcent dekoracyjny, gdy oparł się o pustą ścianę. Ten projekt jest idealny do każdeg...Read more »

Admin 01-01 56 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić flet sosny

Wierzba gwizdek jest łatwym w użyciu instrumentem muzycznym, które dzieci i dorośli cieszyli się od setek lat. Gwizdki Willow wydają zaskakującą liczbę dźwięków muzycznych. Gwizdki Willow są zabawne do gry i zabawy. Możesz zrobić wierzbowy gwizdek sa...Read more »

Admin 01-07 19 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić flet szyjny

Rymarze hobbystyczni wymyślili flety z niemal każdego materiału, jaki można sobie wyobrazić. W 1996 r. Odkrycie kości z 4 otworami wzdłuż boku inspirowało amatorskich fletowców, którzy podjęli sztukę wykonywania fletów z kości. Oto jak możesz wykorzy...Read more »

Admin 03-17 12 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak zrobić flet

Robienie fletu naftowego pozwala doświadczać magicznego i tajemniczego dźwięku, który sięga ponad 6000 lat w mitologii greckiej. Dźwięk fletu pan może być smutny i nawiedzający, lekki i przewiewny. Rurki fletu mogą mieć numer od pięciu do dwudziestu...Read more »

Admin 07-04 38 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić krzesło z bambusa

Meble bambusowe trwa długo i daje poczucie relaksu. Będzie to świetny dodatek do dowolnego baru na zewnątrz lub patio w ogóle. Bambus jest bardziej przyjazny dla środowiska i lepiej używać niż średnie drewno ze względu na zdolność do wytrzymywania ze...Read more »

Admin 09-15 11 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zrobić żywicę kadzidła

Kadzidło żywiczne jest rodzajem smoły, który palą się aromatycznie, zamiast używać kijów lub stożków. Z fakturą pomiędzy proszkiem a ciałem stałym, kadzidło żywiczne nie jest trudne do wykonania w przypadku korzystania z odpowiednich materiałów. Niez...Read more »

Admin 12-21 0 Views 0 Comments