jak zrobić kunai

Advertisement
Sztuka i rozrywka

Jak zrobić Kunai Knife

Nóż kunai został zbudowany z instrumentu rolniczego, który był używany w Chinach od wieków temu. Te nieszkodliwe narzędzia były regularnie zaostrzane i przekształcane w broń do samoobrony. Były one również używane przez wspinaczki górskie. Rzeczy, kt...Read more »

Admin 12-07 7 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić odzież Designer

Więc chcesz nauczyć się robić projektant ubrania? Czy chcesz, aby projektant ubrania dla siebie, ponieważ jesteś zmęczony ubraniami wyglądającymi tak samo jak wszyscy inni, lub masz nadzieję, że projektant ubrania dla zysku, z małą wiedzą i kreatywno...Read more »

Admin 01-08 6 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić foldery

Materiały biurowe mogą być drogie, więc zaoszczędzić pieniądze, tworząc własne foldery z papieru budowlanego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś, aby przechowywać wszystkie dokumenty, czy szukasz kreatywnego sposobu przechowywania i wyświet...Read more »

Admin 01-09 8 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zrobić Paschę Kugel

Co roku wiosną żydowskie rodziny na całym świecie gromadzą się, aby uczcić Paschę --- festiwal upamiętniający uwolnienie Żydów od ich egipskich więźniów. Głównym rytuałem Paschy jest Seder, symboliczny posiłek dzielony przez rodziny i ich gości. Popu...Read more »

Admin 01-14 8 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak zrobić Master Cleanse lemonade

Master Cleanse diety detoksykacji lemoniada to słynny, intensywny napój detoksykujący z lemoniady, a jeśli spożywane bez żadnego innego środka spożywczego całkowicie oczyści Twój system, a masa straci ogromną siłę wraz z uzyskaniem dużej energii. W t...Read more »

Admin 01-17 7 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić filcowe filcowe

Bransoletki filcowe są zabawa i niepowtarzalne jednostki wykonane z namaczania i tworzenia naturalnych włókien wełnianych. Dowiedz się, jak zrobić filcową bransoletę z poradami od felting eksperta w tej darmowej serii filmów rzemieślniczych. Podsumow...Read more »

Admin 01-26 2 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Origami Kot

Dowiedz się, jak zrobić kota origami ze wskazówkami eksperta na temat składania zwierząt origami w tej bezpłatnej serii filmów na temat starożytnej sztuki japońskiej składania papieru. Podsumowanie serii Origami, forma sztuki wizualnej określona prze...Read more »

Admin 01-31 5 Views 0 Comments