jak zrobic latarke projektor

Advertisement
Elektronika

Jak zrobić latarkę LED

Latarki z żarówkami przechodzą przez baterie szybko, inaczej niż te, które używają diod LED jako źródła światła. Możesz zrobić latarkę LED (lub "latarkę"), która będzie mogła pozostać zapalona przez dłuższy okres czasu, zanim bateria ma zostać w...Read more »

Admin 01-12 0 Views 0 Comments

Elektronika

Jak zrobić prosty projektor

Prosty projektor LCD można wykonać z łatwo dostępnych części, aby cieszyć się dużym ekranem w domu. Budowa rzutnika LCD wymaga zainstalowania odsłoniętego ekranu LCD na górze standardowego projektora. Pozwala to na wyświetlanie obrazów na ekranie LCD...Read more »

Admin 03-15 1 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak zrobić latarkę UV

Światła ultrafioletowe (UV) są często używane w wykrywaniu kutych dokumentów i dokumentów zawierających ukrytą grafikę widoczną tylko w pewnych warunkach oświetleniowych. Na przykład banknoty euro zawierają wiele figur i obrazów widocznych tylko w św...Read more »

Admin 08-10 52 Views 0 Comments

Elektronika

Jak zrobić pakiet baterii AA

Akumulatorami AA są prawdopodobnie najczęściej używane baterie i elektryczne urządzenia, takie jak latarki, radia, aparaty fotograficzne i wiele zabawek dla dzieci. Każda bateria AA ma moc 1,5 V, więc jeśli masz elektr. Element, który chcesz zasilać,...Read more »

Admin 07-21 1 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak zrobić zestaw ratunkowy

Jak zrobić zestaw ratunkowy. Zestawy ratunkowe obejmują wszystkie niezbędne urządzenia i materiały potrzebne w sytuacjach awaryjnych. Zestaw ratunkowy zapewnia spokojny nastrój, że jesteś przygotowany na utratę energii elektrycznej, powodzi lub klęsk...Read more »

Admin 11-29 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Birdhouse Clay

Dowiedz się, jak zrobić birdhouse gliny na koło z ceramiki w tej darmowej serii ceramiki. Podsumowanie serii Ptaki potrzebują domów, podobnie jak potrzebujemy domów. Chociaż ptaki nie potrzebują domów takich jak my, mają pewne preferencje, takie jak...Read more »

Admin 12-28 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić odzież Designer

Więc chcesz nauczyć się robić projektant ubrania? Czy chcesz, aby projektant ubrania dla siebie, ponieważ jesteś zmęczony ubraniami wyglądającymi tak samo jak wszyscy inni, lub masz nadzieję, że projektant ubrania dla zysku, z małą wiedzą i kreatywno...Read more »

Admin 01-08 13 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić foldery

Materiały biurowe mogą być drogie, więc zaoszczędzić pieniądze, tworząc własne foldery z papieru budowlanego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś, aby przechowywać wszystkie dokumenty, czy szukasz kreatywnego sposobu przechowywania i wyświet...Read more »

Admin 01-09 11 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zrobić Paschę Kugel

Co roku wiosną żydowskie rodziny na całym świecie gromadzą się, aby uczcić Paschę --- festiwal upamiętniający uwolnienie Żydów od ich egipskich więźniów. Głównym rytuałem Paschy jest Seder, symboliczny posiłek dzielony przez rodziny i ich gości. Popu...Read more »

Admin 01-14 10 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak zrobić Master Cleanse lemonade

Master Cleanse diety detoksykacji lemoniada to słynny, intensywny napój detoksykujący z lemoniady, a jeśli spożywane bez żadnego innego środka spożywczego całkowicie oczyści Twój system, a masa straci ogromną siłę wraz z uzyskaniem dużej energii. W t...Read more »

Admin 01-17 9 Views 0 Comments