jak zrobić pułapkę na jaszczurki

Advertisement
Sport i fitness

Jak zrobić pułapkę z liny

Jeśli spędzasz jakiś czas na zewnątrz na pustkowiu, powinieneś wiedzieć, jak związać pułapkę z długości liny w przypadku, gdy kiedykolwiek znajdziesz się zagubiony lub w sytuacji przetrwania. Dzięki prostej długości cienkiej liny można szybko i łatwo...Read more »

Admin 07-01 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić pułapkę owadów

Wszystko w naturze ma mieć swoje własne zastosowanie, ale trudno wymyślić jakieś dobre aspekty, kiedy osy lub komary przebijają się wokół głowy. Niektóre owady, takie jak osy, noszą jad, które mogą powodować reakcję alergiczną u niektórych osób, podc...Read more »

Admin 09-12 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić pułapkę myszy

Kiedy masz myszy, twoja jedyna myśl jest, jak szybko się ich pozbyć. Więc wy spieszysz się i kupujesz kilka pułapek na myszy, ale nie możesz złapać myszy, które nękają twoim domem. Pułapki na myszy, na żywo lub przystawki, są skuteczne, gdy są używan...Read more »

Admin 12-17 1 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak zrobić pułapkę Booby

Jeśli szukasz dowcipu, aby przyciągnąć przyjaciół lub po prostu chcę złapać ludzi, którzy prześladują twoją własność, warto spróbować pułapki na muchy. Należy zauważyć, że pułapka na pułapkę może być niebezpieczna i może prowadzić do obrażeń ciała. M...Read more »

Admin 02-19 1 Views 0 Comments