kapitan statek załoga kości

Advertisement
Praca i praca

Jak dostać pracę na holowniku

Życie i praca na holowniku może być przygodą, wymagającą fizycznej pracy i tygodni od domu. Będziesz mógł podróżować po świecie i odwiedzić nowe miejsca, kiedy dokujesz, jednocześnie pozostając fizycznie dopasowany. Większość firm holowników oferuje...Read more »

Admin 11-28 2 Views 0 Comments

Biznes

Średnia płaca kapitana statku

Kapitan nadzoruje wszystkie funkcje na pokładzie statku żeglugowego, mówi amerykańskie Biuro Pracy. Upewniają się, że łódź jest w stanie sprawności, nawigacja jest na bieżąco i załoga wykonuje odpowiednie procedury bezpieczeństwa. Prowadzą również ko...Read more »

Admin 12-08 0 Views 0 Comments

Biznes

Wynagrodzenie kapitana jachtu

Chociaż wielu ludzi marzy o uderzeniu w loterię i zakupie jachtu swoich marzeń, to wystarczy tylko tyle, ile wolność pracy nad jachtem. Wszakże morze, słońce i możliwość podróżowania po świecie są takie same niezależnie od tego, czy jesteś kapitanem...Read more »

Admin 03-17 0 Views 0 Comments

Praca i praca

Średnia Pensja kapitana łodzi

Kapitan łodzi mieszają się z pasażerami podczas rejsów, aby zwiększyć wrażenia klientów i prowadzić inspekcje podczas załadunku statków towarowych. Nadzorują również pracowników załogi, w tym pierwszych kolegów, pilotów i inżynierów statku, monitoruj...Read more »

Admin 01-05 1 Views 0 Comments