kenworth w900 dane techniczne

Advertisement
Dom i ogród

Dane techniczne uchwytu

Chwytaki lub pręty zabezpieczające nie są już stosowane tylko w szpitalach, seniorach lub osobach niepełnosprawnych. Strategicznie umieszczone uchwyty wokół wanien i toalet lub innych miejsc w łazience zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo wszystkim. P...Read more »

Admin 06-04 3 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne silnika Jeep 4.0L

Silnik o pojemności 4,0 litra Jeepa, wbudowany w sześciocylindrowy silnik był dosyć legendarny. Nie tylko zapewniała znakomitą moc w stosunku do innych silników w swojej klasie w pierwszych latach, ale również zapewniała wyjątkową niezawodność, z wyj...Read more »

Admin 10-03 8 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne silnika Toyota 22RE

Toyota 22RE była następcą 22R, jednego z najbardziej popularnych i najdłużej działających silników w historii Toyoty. 22RW był dostępny w kilku różnych konfiguracjach i stosowany w pojazdach, począwszy od pół-tonowych przetworników do pojazdów użytko...Read more »

Admin 07-09 8 Views 0 Comments

Biznes

Dane techniczne Marley Cooling Tower

Od 2010 r. Marley Cooling Towers były produkowane przez firmę SPX Technologies, która posiada ponad 150 biur, filii i partnerów na całym świecie. SPX to konglomerat firm, które powstały na początku XX wieku. Oprócz wież chłodniczych firma SPX produku...Read more »

Admin 03-26 0 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne Yamaha Rhino 700

Yamaha Rhino 700 jest pojazdem rekreacyjnym lub RUV. Tego typu pojazdy są często używane przez myśliwych i entuzjastów na świeżym powietrzu, którzy preferują tereny terenowe i czasem mogą wymagać holowania. W 2008 r. Yamaha wprowadziła Rhino 700 do a...Read more »

Admin 06-01 97 Views 0 Comments