koniki polne co jedzą

Advertisement
Dom i ogród

Jak przyciągnąć koniki polne

Ogrodnicy i przyrodnicy, którzy chcą przywieźć niektóre gatunki na tereny miejskie, mogą zacząć od przyciągania koni polnych do ich obszaru. Konik polny to naturalny posmak dla wielu gatunków. Jeśli chcesz zabrać koniki polne na swoje podwórko, aby p...Read more »

Admin 03-04 20 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak odeprzeć konik polny

Jako członkowie rodziny Locustidae, konik polny, podobnie jak plaga szarańcza, mogą zniszczyć ogród warzywny, kwiaty lub trawę w przerażającym czasie. Istnieje ponad 1000 gatunków konik polnych w samej Ameryce Północnej, z których wszystkie lubią jeś...Read more »

Admin 11-29 21 Views 0 Comments

Dom i ogród

Co jeść Mniszek lekarski?

Jeśli masz trawnik w Ameryce Północnej, prawdopodobne jest, że masz mniszki lekarskie lub mnóstwo czasu na ich pozbycie. Ten powszechny chwast jest znany z żółtych kwiatów i białych, sosnowych nasion strączkowych, ale jest również źródłem żywności dl...Read more »

Admin 04-10 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Home Remedy for Grasshoppers

Ogrodnicy domagają się walki z różnymi szkodnikami, które niszczą rośliny. Jeden z najbardziej groźnych wrogów, konik polny może spowodować poważne szkody, jedzenie liści i kwiatów roślin ogrodowych. Według Golden Harvest Organics, "nawet w okresach...Read more »

Admin 05-11 0 Views 0 Comments