kształtowanie filcu

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak filcu bawełnianego

Ludzie, którzy robią ręcznie robione filc, zwykle pracują z wełną lub bawełną, ale proces filcowania działa również z poliestrowym mrugnięciem. Blyskak poliestrowy jest tańszy i jest łatwiej dostępny dla większości ludzi niż szorstka wełna lub bawełn...Read more »

Admin 02-15 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć pleśń z filcu

Właściciele domów często koncentrują się na usuwaniu pleśni z ich ścian łazienkowych lub dywanów piwnicy, ale pleśń jest również zdolna do wzrostu na tkaninach i tekstyliach w domu. Dotyczy to zwłaszcza filcu, który może utrzymać w niej wilgoć. Forma...Read more »

Admin 04-12 36 Views 0 Comments

Samochody

Jak wymienić okno filcu

Wymiana okna w starszym samochodzie to niezwykły proces, ale nie jest to niemożliwe lub trudne. Najprostszym sposobem zastąpienia filcu jest zakup zestawu do wymiany filcu. Te zestawy obejmują wszystkie części niezbędne do wymiany filcu. Niektóre zes...Read more »

Admin 09-25 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Co robić z filcu

Wykonaj ręcznie robione ręcznie dla siebie lub daj jako prezent za pomocą kolorowych kawałków filcu. Felt jest w wielu kolorach i rozmiarach i jest sprzedawany w większości sklepów. Jest elastycznym, niedrogim materiałem, który może być używany w wie...Read more »

Admin 11-18 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak wybrać przędę do filcu

Felowanie jest procesem, w wyniku którego przędza staje się gęstą, gęstą tkaniną bez definicji ściegu. Istnieje kilka metod filcowania, z najczęstszym mieszaniem i gorącą wodą. Jeśli bardzo luźno przędzisz dziewiarstwo lub szydełkowanie przędzy wełni...Read more »

Admin 09-19 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić czapkę filcu

Upięcia wełnianych swetrów do filcowych kapeluszy wełnianych tworzą ciepłe, praktyczne i stylowe akcesoria dla całej rodziny. Ten przyjazny dla środowiska kapelusz z wełny jest łatwy do wykonania i nie wymaga specjalnych narzędzi. Wiele kolorów, rozm...Read more »

Admin 01-27 5 Views 0 Comments