kwadratowa ramka z gwozdziami do tkania

Advertisement
Dom i ogród

Jak robić szorstkie ramki

Ten krok po kroku zawiera podstawowe informacje o szorstkich ramkach, zawierających rozwiązania i wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć i poznać podstawy potrzebne do szorstkich ramek. Rzeczy, których potrzebujesz Taśma miernicza, ramka kwadratowa, kw...Read more »

Admin 05-19 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić dzieci z PCV mebli

Rura PVC jest lekka, mocna, nietoksyczna i łatwa w montażu, a spoiny klejone mogą być tak mocne, jak sama rura. Te cechy sprawiają, że nadaje się do przenoszenia wody pod ciśnieniem, ale kwalifikują się również do wielu zastosowań, dla których niekon...Read more »

Admin 06-30 3 Views 0 Comments

Komputery

Jak dodać metadane z iPhoto

Program IPhoto pomaga zarządzać, edytować i drukować zdjęcia na komputerze Mac i zawiera narzędzia służące do identyfikacji obrazów, w tym za pomocą metadanych. Funkcja IPhoto umożliwia dodawanie metadanych do słów kluczowych, ocen, tagów twarzy i op...Read more »

Admin 09-26 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zdobić półki drabinkowe

Drabinki są drewnianymi regałami, które wyglądają jak drabina oparta o ścianę. Są doskonałym wyborem, aby wypełnić pionową przestrzeń wzdłuż ściany, zwłaszcza, gdy półki wiszące nie są praktyczne, na przykład w wypożyczalni. Półki mają umiarkowaną wi...Read more »

Admin 02-03 5 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zbudować stojak na pasek

Wiele stylów, rozmiarów i kształtów klamer pasuje do ciekawego wyglądu w sypialni lub w innych częściach domu. Przenieś zbiór szuflad na ubrania lub z szafy i pokaż je w sposób twórczy, aby ułatwić dostęp. Wyświetlacz może stać się tematem rozmowy, j...Read more »

Admin 08-12 0 Views 0 Comments