maszynka do zbierania zoledzi

Advertisement
Dom i ogród

Jak pozbyć żołędzi

Żołędzie mogą być dość uciążliwe, gdy wyrzucają duże powierzchnie stoczni. Mogą uszkodzić drogie wyposażenie stoczni, takie jak kosiarki do trawników i stają się niebezpieczne, gdy uderzyły je ostrza kosiarki. Jedynym sposobem, aby pozbyć się żołędzi...Read more »

Admin 01-13 44 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak podnieść żołędzie

Nagłe pojawienie żołędzi na ziemi jest pewną jesienią zbliża się znak. Jeśli jednak masz już jedno duże drzewo, które wylewa żołędzie, najprawdopodobniej nie będziesz potrzebować innego obok. Żołędzie, które się pod ziemią, mogą zacząć wyrastać z sad...Read more »

Admin 10-01 26 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak rozwijać dęby z żołędzi

Upiększ swoją stocznię i użyj zielonego kciuka, ucząc się, jak uprawiać drzewa dębu z żołędzi, korzystając z porad ekspertów w tej bezpłatnej serii filmów ogrodniczych. Podsumowanie serii Obraz ułożonych podmiejskich uliczek przynosi uczucie uczuć do...Read more »

Admin 02-04 76 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zachować żołędzie

Zbieraj żołędzie jesienią, a jeśli chcesz poczekać do późnej zimy lub wczesną wiosną, aby je sadzić, w międzyczasie musisz odpowiednio je zachować. W przeciwnym razie mogą wysychać, gnić lub kiełkować zbyt wcześnie. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo p...Read more »

Admin 02-17 0 Views 0 Comments