modulacja dpcm

Advertisement
Komputery

Zalety Delta modulacji

Modulacja Delta jest analogową do cyfrowej (A / D) techniką modulacji stosowaną do konwersji i transmisji analogowych sygnałów mowy w formacie cyfrowego impulsów. Technika ta jest szeroko stosowana w aplikacjach transmisji głosowej, takich jak komuni...Read more »

Admin 06-07 13 Views 0 Comments

Komputery

Typy modulacji modemu DSL

DSL jest cyfrową linią abonencką, która jest technologią używaną do łączenia internetu z domami i firmami za pośrednictwem zwykłych linii telefonicznych. Linia DSL przenosi zarówno informacje cyfrowe, jak i głosowe, co oznacza, że ​​abonent może korz...Read more »

Admin 04-07 0 Views 0 Comments

Sztuka i rozrywka

Jak zrobić modulację głosu

Nic nie jest nudniejsze niż słuchanie, że ktoś rozmawia z równym tonem przez całe jego wyrok. Modulowanie głosu, przesuwając skok w górę iw dół, może poprawić Twój głos. Dodaje różnorodność słów i wpływów na zdania. Ludzie, którzy używają swojego gło...Read more »

Admin 11-27 0 Views 0 Comments

Elektronika

Modulacja używana w telewizorze

Transmisje telewizyjne emitują dwa typy sygnałów, audio i wizualne. Te dwa sygnały wymagają modulacji transmisji obu sygnałów, aby wystąpiły w tym samym czasie. Modulacja odnosi się do zmian, zmian lub uzupełnień do transmisji. Dzięki zastosowaniu sp...Read more »

Admin 01-16 0 Views 0 Comments

Elektronika

Techniki modulacji UMTS

Uniwersalne systemy telekomunikacji mobilnej to mobilna technologia komunikacji, która wywodzi się ze standardów komunikacyjnych globalnego systemu komunikacji mobilnej. Technologia ta jest również znana jako sieci komórkowe trzeciej generacji, w któ...Read more »

Admin 07-01 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak korzystać z Auto-Tune VST

Oprogramowanie Auto-Tune firmy Antares umożliwia manipulowanie tonacją nagrania głosu. Korzystając z cyfrowej stacji roboczej audio, inżynierowie dźwięku mogą poprawiać notatki, kontrolować wibrato - modulowanie skoku notatki w czasie - i tworzyć sur...Read more »

Admin 01-05 6 Views 0 Comments

Komputery

Jak używać edytora Vocaloid 2

Wokaloid 2 jest wirtualnym wokalistą lub "śpiewającym syntezatorem" - aplikacją Yamaha. W doświadczonych rękach Vocaloid 2 potrafi modelować śpiew ludzkiego głosu z niespotykaną dokładnością. Chociaż większość głosów Vocaloid, zwanych "Voca...Read more »

Admin 02-20 0 Views 0 Comments