mowa telegraficzna

Advertisement
Edukacja

Jak napisać mowę przedszkolną

Ukończenie szkoły przedszkolnej jest etapem emocjonalnym, który przynosi uśmiechy i łzy do członków rodziny, którzy nie mogą uwierzyć, że ten specjalny rok się skończył. Niektóre szkoły uznają znaczenie imprezy z pompą i okolicznościami, które mogą o...Read more »

Admin 01-22 0 Views 0 Comments

Biznes

Jak zamykać mowę

Ludzie zazwyczaj pamiętają dwie rzeczy o mowie, początku i końcu. Zamknięcie mowy w potężny sposób sprawi, że publiczność będzie długo zastanawiać się nad twoją mową. Używaj potężnych cytatów, filmów, zdjęć lub kolorowej historii i pamiętaj, aby podz...Read more »

Admin 01-25 2 Views 0 Comments

Biznes

Jak napisać zwycięską mowę

Zwycięska mowa wygrywa nad sercami i umysłami publiczności. Czasami zdobywa najwyższe oceny od sędziów w konkursie mówienia publicznego. Aby dotrzeć do odbiorców, najpierw dowiedz się więcej o ich tle, ich oczekiwaniach i obawach. Jednak nie pisz, ab...Read more »

Admin 02-18 1 Views 0 Comments

Rodzicielstwo

Czy 2-letni mów wyraźnie?

Co dwa lata przemówienie rozwija się w innym tempie. Niektóre dzieci w tym wieku mówią bardzo wyraźnie, podczas gdy inne nie są jeszcze do tej pory. Według KidsHealth.org, ogólnie rzecz biorąc, można spodziewać się, że około połowa tego, co wydobywa...Read more »

Admin 04-21 0 Views 0 Comments

Biznes

Jak dać mowę o swojej pracy

Jeśli masz dziecko w szkole lub jesteś uznanym członkiem społeczności, może zostać poproszony o wysłanie przemówienia o swojej pracy do grupy studentów. Chociaż wiele osób ma fobię mówienia publicznie, rozmawianie z uczniami o swojej karierze może po...Read more »

Admin 05-12 1 Views 0 Comments

Praca i praca

Jak zrobić pożegnalną mowę

Możesz przemawiać pożegnalnie na różne okazje, zwykle gdy ktoś opuści rodzinę lub wychodzi z pracy. Niektóre wypowiedzi żeglarzy honorują osobę, która wyjeżdża; Inni ludzie, odchodzący oddaje samą wypowiedź pożegnalną. W obu sytuacjach mowa powinna b...Read more »

Admin 05-20 0 Views 0 Comments