muchy w trawie

Advertisement
Dom i ogród

Co zabije muchy na trawie?

Niezależnie od tego, czy ugryzają się w kostki, tworzą obłok owadów wokół ciebie lub niszczą trawnik z ich karmieniem, muchy na trawniku wpływają na Twoje zajęcia na świeżym powietrzu. Żuraw leci, muchy piaszczyste, komary, gnaty i paski, lubią spędz...Read more »

Admin 06-17 50 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabijać muchy w trawie

Większość ludzi rozpoznaje gnaty jako skomplikowane małe robaki, które są powszechne w letnich pikników. W przeciwieństwie do komarów gnaty nie gryzą; Raczej tworzą irytujące rowy w powietrzu, przyciągane do światła lub wilgoci. Niektóre gnaty pozost...Read more »

Admin 08-09 4 Views 0 Comments

Dom i ogród

Muchy i owady w moim trawniku

Mimo, że trawnik jest częścią domu, jest również częścią na zewnątrz i, jako taki, jest domem dla wielu zwierząt i innych organizmów, które trawiaste obszary żywności i wody. Wiele z tych zwierząt to owady, w tym muchy, które są wystarczająco małe, a...Read more »

Admin 02-20 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Muchy Nagle w moim domu

Są uciążliwe. Kilka gatunków much regularnie atakuje i poraża domy. Niektóre, takie jak mucha domowa, mucha owocowa, mucha motyli, mucha z rozdmuchu i mucha z focidu, mogą pomnożyć i spędzić cały cykl życia w domu. Okupunkowe muchy, takie jak mucha k...Read more »

Admin 06-03 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabić muchy

Muchy muchy wyglądają podobnie do regularnych gospodarstw domowych, z wyjątkiem błyszczących brązowych, niebieskich, zielonych lub czarnych metalicznie wyglądających kolorów na plecach. Są one również znane jako muchy do butelek. Zabijanie tych much...Read more »

Admin 02-20 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak trawić trawę

Każdy właściciel trawników stara się uzyskać atrakcyjną trawę, która jest bujna, zielona i gruba. Mimo to, trawa trawna jest czasami rzadka, z widocznymi łatkami, pomimo zdrowych praktyk konserwacyjnych. Środki zaradcze tego problemu polegają na tym,...Read more »

Admin 01-19 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Co powoduje Muchy Owocowe?

Muchy owocowe przyciąga się do fermentacji materii organicznej, takiej jak przekłuwanie lub zgniatanie owoców i warzyw. Muchy mają około 1/8 cala długości i mają czerwone oczy. Zazwyczaj niszczą domy pod koniec lata lub jesieni i najprawdopodobniej p...Read more »

Admin 01-19 1 Views 0 Comments