mydlo muffiny

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak zrobić mydło Cupcake

Sporządzanie mydła z ciasteczkami jest zabawne i stosunkowo proste. Kawałek ciasta, tak jak było. To świetny sposób na recykling batonów mydła barowego, takich jak kość słoniowa, a mydła do ciastek można mniej wysuszyć do skóry przez dodanie gliceryn...Read more »

Admin 12-23 1 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak robić gęste muffiny

Kilka zmiennych wpływa na gęstość wypieków: stosowany środek odklepiający, właściwa obróbka ciasta oraz rodzaj mąki. Pomimo, że przebijanie ciasta powoduje gęstą okruchę, to powoduje to także płaską pracę dzięki rozproszonym dwutlenku węgla. Mając to...Read more »

Admin 01-01 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić Mydło Amish

Dokonywanie własnych domowych naczyń Amisha i mydła do prania może być łatwym i interesującym procesem, jeśli zastosujesz zalecane procedury bezpieczeństwa. Naturalne mydła powstają poprzez zmieszanie tłuszczu lub smalca z ługiem. Lżeń jest niebezpie...Read more »

Admin 03-22 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Mydło do mycia naczyń i ocet

Ocet jest skutecznym środkiem do czyszczenia szkła i okien, ponieważ jego naturalne kwasy przecięte są twardą wodą. Jest to szczególnie przydatne do przesuwania drzwi szklanych, które są narażone na wodę tryskaczową. Twarda woda ma duże stężenie mine...Read more »

Admin 03-31 3 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak rozlać mydło do zmywarek

Zmielone mydło w zmywarce może gromadzić się i utwardzać wewnątrz urządzenia, jeśli nie ulegnie rozpuszczeniu podczas cyklu prania. Dzieje się tak ze względu na zbyt niskie umiarkowanie wody. Powstały skorupka mydlana może być tak twarda jak cement i...Read more »

Admin 06-07 0 Views 0 Comments