olejek lawendowy przeciw pluskwom

Advertisement
Dom i ogród

Olejek lawendowy na pluskwy

Lawenda jest odporna, wiecznie zielona wieloletnia z pionowo srebrnoszarymi, piżmowymi liśćmi i żywymi purpurowymi kwiatami. Jest członkiem aromatycznej rodziny roślin oleistych, lawenda przedstawia ostry, zielny aromat. W naturze zapach zapobiega dr...Read more »

Admin 08-05 422 Views 0 Comments

Zdrowie

Jak zrobić olej lawendowy

Infusing olej z zapachem lawendy zapewnia pachnący olej, który uspokaja, pomaga łagodzić swędzenie skóry i wyprysk i może być używany jako olej masażu. Możesz zrobić własny olej z lawendy w domu z suszonych lawendy i unscented oleju. Przechowywane pr...Read more »

Admin 02-22 7 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak Zrobić Pszczoła At-Home

Wielu ludzi obawia się pszczół, ponieważ zdają sobie sprawę, że pszczoły mogą stingować. To prawda, ponieważ pszczoły są jednym z owadów, które najprawdopodobniej powodują problemy zdrowotne. Pszczoły często podróżują w koloniach, co zwiększa ryzyko...Read more »

Admin 06-23 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Lavender Pest Control

Lawenda to wspaniały, naturalny produkt, który często może być stosowany do zwalczania szkodników. Zdobądź wskazówki dotyczące zwalczania lawendy w lawendach od właściciela farmy lawendy w tej bezpłatnej serii filmów z lawendą. Podsumowanie serii Law...Read more »

Admin 09-21 3 Views 0 Comments